• Využijte DOPRAVU ZDARMA k nákupu nad 499 Kč. Platí do pátku 28. 1. 2022!
Woykoff allegra MELATONIN 3 mg NEW 30 pastilek

Woykoff allegra MELATONIN 3 mg NEW 30 pastilek

Doplněk stravy

Doplněk stravy s obsahem 3 mg melatoninu, který přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Pastilky pro příjemné usnutí s pomerančovou příchutí. více

Produkt není dostupný
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Zákazníci zakoupili také

Informace o produktu "Woykoff allegra MELATONIN 3 mg NEW 30 pastilek"

Doplněk stravy pro příjemné usnutí v podobě pastilek s pomerančovou příchutí.

Určeno osobám:
- s potřebou zkrátit dobu nutnou k usnutí
- starším 55 let
- pracujícím na nočních směnách

MELATONIN allegra 3 mg NEW byl vyvinut podle nejnovějších poznatků a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: kvalitu a pohodlné užívání.

Obsahuje melatonin, což je endogenní látka, kterou si lidé vytvářejí v epifýze. Melatonin ovlivňuje spánkový cyklus. Přírodní produkce melatoninu je přímo spojena s expozicí světla. Při přítomnosti modrého světla (slunečního záření nebo umělého světla) je produkce melatoninu inhibována. Když se sníží intenzita světla, melatonin se začne přirozeně produkovat.

Schopnost tvorby melatoninu se s narůstajícím věkem postupně snižuje. Doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg NEW je ve formě snadno rozpustných pastilek s pomerančovou příchutí, pro snadné užívání bez zapití a rychlejšímu nástupu účinku díky vstřebávání ústní sliznicí.

Aktivní látka: 1 pastilka
Melatonin 3 mg

Použití:
1/2 pastilky denně. Pastilku užijte 1,5 hodiny před plánovaným usnutím. Pastilku v ústech dobře rozkousejte nebo vycucejte. Pokud Vám tato forma nevyhovuje, polkněte pastilku v celku a zapijte dostatečným množstvím vody, v tomto případě počítejte s možným pozdějším nástupem účinku. Po užití pastilky dodržujte již klidový režim, nejezte, nepijte alkoholické nápoje, optimálně ulehněte na lůžko s knihou. Pamatujte, že sledování LCD displejů (televize, tablet, telefon) narušuje proces usínání, neboť vyzařují modré světlo, které brání přirozené produkci melatoninu.

Složení:
plnidlo xylitol, plnidlo: mikrokrystalická celuloza, aroma: pomeranč, melatonin, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinného původu

Velikost balení:
30 pastilek

Upozornění:
Doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg NEW nekombinujte s jinými hypnotiky, sedativy a anxiolytiky (deriváty benzodiazepinu a propandiolů)! Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování:
Uchovávejte v suchu při teplotě 15 - 25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením.

Značka Woykoff
Výrobce WOYKOFF
Kód produktu: MD364338
Druh zboží: Doplněk stravy
Kód PDK 3890812