• Vážení registrovaní klienti, od pátku 14. 5. 2021, 14:00 do pondělí 17. 5. 2021, 07:00 bude probíhat údržba Vašich účtů. Z tohoto důvodu nebude dostupné přihlašováni. Využijte prosím nákupu bez registrace. Děkujeme za pochopení.
PargaVit Vitamin C Mix Plus tbl.120

PargaVit Vitamin C Mix Plus tbl.120

Doplněk stravy / ostatní

PargaVit Vitamin C Mix Plus - doplněk stravy se sladidlem v tabletách, je výrobek čtyř vynikajících chutí s vyváženým obsahem vitaminu C a dalšími důležitými látkami pro organizmus, které působí s vitaminem C synergicky. více

Produkt není dostupný
Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop a na kamenných lékárnách se mohou lišit. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Zákazníci zakoupili také

Informace o produktu "PargaVit Vitamin C Mix Plus tbl.120"

Doplněk stravy PargaVit Vitamin C Mix Plus obsahuje tablety s obsahem vitamínu C a dalších důležitých látek ve čtyřech chutných variantách - citron s koenzymem Q10, malina s aktivátorem střevní mikroflóry, ovoce s organicky vázaným jódem a višeň s kyselinou listovou. Podporuje obranyschopnost organizmu a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Dávkování:
Děti do 12 let 1–2 tablety, dospělí 2–4 tablety za den. Tabletu nechte v ústech volně rozplynout.

Upozornění:
Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro nemocné fenylketonurií. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Překročením denní dávky nezvýšíte účinnost přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení:
Vitamin C, Aktiferm, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Inulin, Koenzym Q10, Hořčík, Vápník, Extrakt zeleného čaje, Kyselina listová, Organicky vázaný jód, Organicky vázaný selen

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s.

Značka PargaVit
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Kód produktu: MD262728
Druh zboží: Doplněk stravy / ostatní
Kód PDK 8674015511169