• Upozornění: Dodací lhůty a další opatření

Upozornění

Zpoždění objednávek:

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci v ČR a vzhledem k zvýšenému zájmu o naše produkty Vás musíme upozornit, že Vaše objednávky budou vyřízeny se zpožděním. Situace nás mrzí a děláme vše co je v našich silách, aby zpoždění bylo co nejmenší, aktálně se pohybuje v řádu 7-8 pracovních dní. Velmi Vás prosíme v těchto dnech o trpělivost.

Omezení sortimentu:

Sortiment už je skoro v plné šíři. Výpadky jsou zatím u některých vitamínů, Paralenů a ochraných pomůcek (rukavice). Podařilo se nám sehnat respirátory a ústenky zanedlouho je naleznete v sortimentu. 

Zákaznická linka a komunikace:

Pokud se nám nemůžete dovolat, pravděpodobně máme vytíženou linku, doporučujeme nás kontaktovat písemně na eshop@euclekarna.cz. Na dotazy se snažíme zareagovat co nejdříve, ale i tak počítejte s delší odpovědní lhůtou.

Omezení otevírací doby některých lékáren:

Některé EUC Lékárny mají dočasně zkrácenou provozní dobu
Ústí nad Labem (Od 20.3. 2020 PO - ČT 7:30 - 15:00, PÁ 07:30 - 14:00)

Omezení dopravy:

Česká pošta
Má omezenou provozní dobu poboček, více na webu pošty. Balíky doručuje pouze u jejich předání se snaží o omezení kontaktu. Nedoručuje pouze do karenténí oblasti u Litovle a Uničova. Doporučujeme u dobírky platit kartou.
Geis

Dočasně je pozastavena možnost dopravy na Geis Pointy v souvislosti s nařízením vlády o uzavření některých obchodů. Dočasně pozastavena možnost dobírky.
Zásilkovna
Většina výdejních míst zůstává pro příjem a výdej objednávek otevřena. Nabízíme pouze aktuálně otevřené pobočky. Zásilkovna umožňuje uhradit dobírku pouze kartou, hotovost nepřijímá!

Jak pomoci? Ušijte roušku pacientům.

Pokud umíte šít a máte volné kapacity. Mrkněte na naši výzvu zde.


Děkujeme za pochopení!