• Využijte DOPRAVU ZDARMA k nákupu nad 499 Kč. Platí do pátku 28. 1. 2022!
URGO AQUA PROTECT Omyvatelná náplast 20ks

URGO AQUA PROTECT Omyvatelná náplast 20ks

Zdravotnický prostředek

Kusová náplast, která chrání při kontaktu s vodou. Hypoalergenní, pro vzduch propustná nedělená náplast ke každodenní ochraně povrchových ran. více

Produkt není dostupný
Zdravotnický prostředek používejte v souladu s návodem k použití. Čtěte pečlivě informace o bezpečném používání prostředku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Zákazníci zakoupili také

Informace o produktu "URGO AQUA PROTECT Omyvatelná náplast 20ks"

Kusová náplast, která chrání při kontaktu s vodou. Hypoalergenní, pro vzduch propustná nedělená náplast ke každodenní ochraně povrchových ran. Nepřilnavý polštářek napuštěný antiseptickým roztokem, který působí jako antimikrobiální ochrana drobných poranění.

Použití:
Před aplikací náplasti ránu a její okolí důkladně očistěte, vydezinfikujte, omyjte a osušte. Přiložte náplast na ránu. Náplast vyměňujte 2x denně.

Složení:
Nepřilnavý polštářek napuštěný antiseptickým roztokem (benzalkonium chlorid: 960 mg/m2), který působí jako antimikrobiální ochrana drobných poranění.

Velikost balení:
20 ks

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 1 roku. Náplast nepoužívejte opakovaně. Nepoužívejte na rány, které jsou širší či delší než polštářek a které by se mohly rozšířit mimo něj. Nepoužívejte na oči, tenkou kůži nebo sliznice. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Nepoužívejte poškozený výrobek.

Značka Urgo
Výrobce URGO
Kód produktu: MD283352
Druh zboží: Zdravotnický prostředek
Kód PDK 2664531