Saloos Hořčíkový olej 100ml

Saloos Hořčíkový olej 100ml

Kosmetika

"Magnesiový olej" vhodný na namožené části pokožky celého těla. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost tělo detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje fungování celého svalového aparátu. více

Produkt není dostupný

"Magnesiový olej" vhodný na namožené části pokožky celého těla. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost tělo detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje fungování celého svalového aparátu. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Saloos Hořčíkový olej 100ml"

Odstartujte péči o své tělo od základu s hořčíkovým olejem. Hořčík je důležitým minerálem, který potřebujeme doplňovat nejenom prostřednictvím stravy, ale extra porci můžete nanést přímo na pokožku. Hořčíkový olej se stává nepostradatelným pomocníkem po fyzické zátěži a je vhodný pro širokou škálu použití na různých částech těla.

Přírodní hořčík
Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určený k aplikaci na pokožku. proto můžete přímo cílit na namožené části celého těla. Při masáži s hořčíkovým olejem přispíváte k úlevě od únavy a vyčerpání.

Regenerace svalů i těla
Hořčík hraje klíčovou roli při normální funkci svalů, produkci energie a schopnosti těla detoxikovat. Pomáhá regulovat přenos signálů mezi svaly a nervy, což podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu. Přidáním hořčíkového oleje do vaší péče o tělo poskytujete svému tělu potřebnou podporu a posilujete jeho celkovou vitalitu. Je také velmi vhodný v těhotenství, kdy pomáhá ulevit při nevolnostech a nateklých, těžkých nohou.

Hořčíkový olej ve spreji
Nanášení hořčíkového oleje na pokožku je díky rozprašovači jednoduché a pohodlné. Stačí aplikovat požadované množství oleje a jemně ho vmasírovat do pokožky. Tímto způsobem si můžete dopřát přísun hořčíku přímo tam, kde je potřeba.

Použití:
Na vybrané části těla naneste ráno a večer nebo po sportu 3 - 10 střiků dle potřeby, vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.
Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či začervenání, které je přechodné a souvisí se vstřebáváním hořčíku.
Nepoužívejte v oblasti očí, na čerstvě oholené oblasti či poraněnou pokožku.
Přípravek je vhodný také během těhotenství i kojení.

Složení:
Voda, Aktivní sůl hořčíku z Mrtvého moře, Sůl, Chlorid draselný, Síran hořečnatý z Mrtvého moře, Chlorid vápenatý

Velikost balení:
100ml

Upozornění:
Kosmetický výrobek, pouze k vnějšímu použití.

Skladování:
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce M+H MICA A HARASTA
Kód produktu: MD367682
Druh zboží: Kosmetika
Značka: Saloos
Kód PDK 3918571
Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.