Doprava a platba

Kolik Vás bude stát doručení objednávky po ČR?

EUC Lékárna Rezervace na EUC Lékárnách ZDARMA
Rozevřít

Zboží Vám nezávazně rezervujeme ve vybrané EUC Lékárně po dobu 5 pracovních dní za cenu uvedenou v košíku, aniž byste při rezervaci uzavírali kupní smlouvu na dálku. Při vyzvednutí rezervovaného zboží je kupní smlouvu uzavřena až s lékárnou, přičemž zde zároveň uhradíte kupní cenu. I z toho důvodu je platba možná až na Vámi vybrané lékárně. Rezervované zboží můžete reklamovat dle reklamačního řádu zvolené kamenné lékárny. Více informací o rezervacích naleznete v Obchodních podmínkách a Informacích k rezervaci.

Při rezervaci vždy vyčkejte na potvrzení připravenosti Vaší rezervace na kamenné lékárně. 

EUC Lékárna Osobní odběr na EUC Lékárnách 29 Kč
ZDARMA při objednávce nad 199 Kč
Rozevřít
Objednávku doručíme na některou z 21 EUC Lékáren po ČR, kde si ji budete moci osobně vyzvednout.  Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí, zašleme Vám upozornění na e-mail i SMS s číslem objednávky, u předem uhrazené objednávky obdržíte i heslo. Prosím, vyčkejte na tuto informaci, bez ní není možné objednávku vyzvednout.
Balíkovna Balíkovna - doručení na výdejní místo 69 Kč
ZDARMA při objednávce nad 1499 Kč
Rozevřít

Objednávku odešleme na některé z více než 7000 výdejních míst Balíkovny v ČR. Po doručení objednávky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail.  K vyzvednutí budete potřebovat i heslo z SMS zprávy od dopravce. Položky označené "Pouze osobní odběr" lze vyzvednout pouze osobně na našich pobočkách.

Česká pošta - Balík Na poštu Česká pošta - Balík Na poštu 89 Kč
ZDARMA při objednávce nad 1499 Kč
Rozevřít

Objednávku odešleme na vybrané pobočky České pošty v ČR. Po doručení objednávky na Vámi vybranou pobočku obdržíte SMS a e-mail.  K vyzvednutí budete potřebovat i heslo z SMS zprávy od dopravce. Položky označené "Pouze osobní odběr" lze vyzvednout pouze osobně na našich pobočkách.

Česká pošta - Balík Do ruky Česká pošta - Balík Do ruky 109 Kč
ZDARMA při objednávce nad 1499 Kč
Rozevřít

Objednávku odešleme Českou poštou na Vámi zadanou adresu v ČR. O průběhu doručování objednávky Vás bude informovat dopravce e-mailem a SMS. Pokud Vás na zadané adrese dopravce nezastihne, můžete si domluvit náhradní termín doručení nebo na vás objednávka počká na nejbližší pobočce pošty. Položky označené "Pouze osobní odběr" lze vyzvednout pouze osobně na našich pobočkách.

Zásilkovna Zásilkovna - doručení na výdejní místo 55 Kč
ZDARMA při objednávce nad 1499 Kč
Rozevřít

Objednávku odešleme na některé z více než 8000 výdejních míst Zásilkovny v ČR. Po doručení objednávky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail. K vyzvednutí budete potřebovat i heslo z SMS zprávy od dopravce. Zásilkovnou je možné posílat pouze objednávky do 5 kg a maximálního součtu rozměrů 120 cm. Položky označené "Pouze osobní odběr" lze vyzvednout pouze osobně na našich pobočkách.

PPL PPL - doručení na adresu 109 
ZDARMA při objednávce nad 1499 Kč
Rozevřít

Objednávku odešleme PPL na Vámi zadanou adresu. O průběhu doručování objednávky Vás bude informovat dopravce e-mailem a SMS. PPL je možné zasílat pouze objednávky do 31,5 kg a do max. rozměrů 120 cm x 60 cm x 60 cm. Položky označené "Pouze osobní odběr" lze vyzvednout pouze osobně na našich pobočkách.

PPL Parcel Shop PPL ParcelShop - doručení na výdejní místo 59 Kč
ZDARMA při objednávce nad 1499 Kč
Rozevřít

Objednávku odešleme na některé z více než 4000 výdejních míst PPL Parcelshop v ČR. Po doručení objednávky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail.  K vyzvednutí budete potřebovat i heslo z SMS zprávy od dopravce. PPL je možné zasílat pouze objednávky do 31,5 kg a do max. rozměrů 120 cm x 60 cm x 60 cm. Položky označené "Pouze osobní odběr" lze vyzvednout pouze osobně na našich pobočkách.

Kolik Vás bude stát platba objednávky?

Při převzetí hotově/kartou Při převzetí v EUC Lékárně hotově/kartou ZDARMA Rozevřít

Objednávku zaplatíte při převzetí v hotovosti, platební kartou (Visa, Mastercard) nebo benefity (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, UP, Benefity.cz). Úhrada benefity je možná kartou, papírovými poukázkami i online cafeteriemi.

Dobírka Při převzetí u dopravce dobírkou 39 Kč
ZDARMA při využití dopravy Balíkovnou!
Rozevřít

Objednávku zaplatíte dopravci při převzetí v hotovosti nebo platební kartou (Visa, Mastercard).

Online platba kartou při objednání Online platba kartou při objednání ZDARMA Rozevřít

Objednávku zaplatíte předem platební kartou (Visa, MasterCard, DinersClub, MALL Pay). Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu.

Česká spořitelna Online platba Platba24 od České spořitelny ZDARMA Rozevřít

Objednávku zaplatíte předem přes internetové bankovnictví České spořitelny. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu.

Komerční banka Online platba Komerční banka ZDARMA Rozevřít

Objednávku zaplatíte předem přes internetové bankovnictví Komerční banky. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu.

RaiffeisenBank Online platba eKonto ZDARMA Rozevřít

Objednávku zaplatíte předem přes internetové bankovnictví RaiffeisenBank. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu.

mBank Online platba mPeníze ZDARMA Rozevřít

Objednávku zaplatíte předem přes internetové bankovnictví mBank. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu.

Moneta Expresní převod Moneta ZDARMA Rozevřít

Platba online předem rychlým převodem z Moneta Money Bank. Částka za objednávku bude připsána na náš účet v provozní době banky do několika minut po odeslání (nejpozději následující pracovní den).

ČSOB a Poštovní spořitelna Expresní převod ČSOB a Poštovní spořitelna ZDARMA Rozevřít

Platba online předem rychlým převodem z ČSOB a Poštovní spořitelny. Částka za objednávku bude připsána na náš účet v provozní době banky do několika minut po odeslání (nejpozději následující pracovní den).

Fio Banka Expresní převod Fio Banka ZDARMA Rozevřít

Platba online předem rychlým převodem z Fio Banky. Částka za objednávku bude připsána na náš účet v provozní době banky do několika minut po odeslání (nejpozději následující pracovní den).

Benefity.cz Benefity.cz ZDARMA Rozevřít

Platba celé objednávky kredity z online benefitního programu společnosti BENEFITY a.s. Pro platbu je nutné mít dostatečný počet kreditů v kafeterii Benefity.cz. Po odeslání objednávky budete vyzvání k zadání čísla karty a hesla. Upozorňujeme, že se nejedná o online platbu benefity Sodexo, Edenred ani Benefit Plus.

Benefit Plus Benefit Plus ZDARMA Rozevřít

Platba celé objednávky kredity z online benefitního programu společnosti Benefit Management s.r.o. Pro platbu je nutné mít dostatečný počet kreditů na kartě Benefit Plus. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku Benefit-plus.eu, kde po zadání požadovaných údajů proběhne úhrada. Upozorňujeme, že se nejedná o online platbu benefity Sodexo, Edenred ani Benefity.cz.

Edenred Edenred Benefity Café
49 Kč Rozevřít

Platba celé objednávky kredity z online benefitního programu Benefity Café společnosti Edenred CZ s.r.o. Pro platbu je nutné mít dostatečný počet kreditů. Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu k zadání přihlašovacích údajů pro potvrzení platby. Upozorňujeme, že se nejedná o online platbu Sodexo, Benefity.cz ani Benefit Plus.

Pluxee (dříve Sodexo) Pluxee (dříve Sodexo) 49 Kč Rozevřít

Platba celé objednávky kredity z online benefitního programu společnosti Pluxee Česká repoblika a. s. (dříve Sodexo Pass Česká republika a. s.)Pro platbu je nutné mít dostatečný počet kreditů v Pluxee Cafeterii (dříve Cafeterii Sodexo). Po odeslání objednávky budete vyzvání k zadání uživatelského jména a hesla. Upozorňujeme, že se nejedná o online platbu benefity Benefity.cz, Edenred ani Benefit Plus.

Bankovní převod Předem na účet ZDARMA Rozevřít

Platba předem na náš bankovní účet vedený u České spořitelny. Objednávka se začne zpracovávat, až po přijetí platby (obvykle 1-2 pracovní dny po odeslání platby) na náš účet. Údaje pro platbu Vám dorazí e-mailem po odeslání objednávky.