Podmínky použití slevových kupónů

Máte slevový kód? Jak jej uplatnit a podmínky použití se dozvíte právě zde.

 1. Slevové kódy vydané www.euclekarna.cz lze uplatnit pouze při objednávání zboží a služeb na e-shopu www.euclekarna.cz. Nelze je uplatnit ve výdejních místech e-shopu. Zároveň slevy platné pro nákup v kamených EUC lékárnách nelze uplatnit na e-shopu.

 2. Sleva může být podmíněna minimální hodnotou nákupu a dalšími podmínkami, které je třeba splnit. V takovém případě byly veškeré podmínky připojeny v informaci se slevovým kódem. Nejste-li si jisti, kontaktujte nás a my Vám vše upřesníme.

 3. V případě, že u slevy není uvedena platnost, je maximální délka platnosti kódu 1 rok od vydání. Nejste-li si jisti, kontaktujte nás a my Vám vše upřesníme.

 4. Sleva a případné podmínky se vždy vztahují na cenu zboží včetně DPH bez dopravy a dobírky, není-li uvedeno jinak.

 5. Pokud by sleva vyjádřena v korunách byla větší než celková cena zboží, nelze nárokovat slevu na další objednávku nebo vymáhat proplacení zbytku slevy.

 6. Využití kódu může být svázáno s registrací či přihlášením na Váš účet na www.euclekarna.cz. Nepamatujete-li si přihlašovací údaje, můžete si ho obnovit ZDE.

 7. Slevový kód lze uplatnit pouze po stanovenou dobu platnosti uvedenou v doplňujících podmínkách anebo na webu www.euclekarna.cz.

 8. Slevové kódy nelze kombinovat, v jedné objednávce lze uplatnit pouze jeden kód.

 9. Slevu získáte vložením kódu do pole "Zadat slevový kód" v košíku (pole se vám rozjede po zaškrtnutí volby "Mám poukaz") či v posledním kroku objednávky (před jejím odesláním). Sleva se Vám započte ihned po kliknutí na tlačítko "Ověřit".

  Takto vypadá pole a tlačítko pro vložení kódu Pole slevového kódu

 

 Kód nefunguje?

 Zavolejte nám na 222 532 400 mezi 8:00 - 17:00 nebo napište na eshop@euclekarna.cz a společně to vyřešíme.