Kitl sada Bylinky (Bez + Zázvor + Máta) 3x500ml

Doplněk stravy

Dárkové balení Kitl Syrobů. Jsou to sirupy pro přípravu tradičních domácích limonád, vyrobené z čerstvých bylin v BIO kvalitě. Bezový z ručně sbíraných květů bezu černého, Zázvorový z ručně lisovaného kořene zázvoru, Mátový z čerstvých lístků máty. více

Produkt není dostupný

Dárkové balení Kitl Syrobů. Jsou to sirupy pro přípravu tradičních domácích limonád, vyrobené z čerstvých bylin v BIO kvalitě. Bezový z ručně sbíraných květů bezu černého, Zázvorový z ručně lisovaného kořene zázvoru, Mátový z čerstvých lístků máty. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Kitl sada Bylinky (Bez + Zázvor + Máta) 3x500ml"

Dárkové balení Bylinných sirupů Kitl Syrob obsahuje 3x 500ml: Kitl Syrob Bezový, Kitl Syrob Zázvorový a Kitl Syrob Mátový.

Kitl Syrob Bezový je poctivý hustý sirup z ručně sbíraných čerstvých květů bezu černého. Květy jsou z vlastních BIO odrůdových keřů. Je bohatý na látky aromatické i zdraví prospěšné. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalitý horkou vodou a ozdobený kouskem jablíčka a hřebíčkem, jej můžete vychutnat jako skvělý horký nápoj.

Kitl Syrob Zázvorový je vynikající hustý sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalijete-li jej horkou vodou a ozdobíte plátkem pomeranče a kouskem skořice, získáte chutný horký nápoj.

Kitl Syrob Mátový je vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v kvalitě BIO. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalijte jej horkou vodou, přidejte kapku medu a máte chutný horký nápoj.

Použití:
Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10, pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8.

Složení:
Kitl Syrob Bezový: cukr, vodný macerát květu bezu černého z ekologického zemědělství (Sambucus nigra L., 10%), extrakt z bezového květu, vitamín C (20mg ve 100ml sirupu je 25% doporučené denní dávky), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný.
Výživové údaje na 100ml: energetická hodnota 1476 kJ/347 kcal, tuky <0,1g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g, sacharidy 87g, z toho cukry 87g, bílkoviny <1g, sůl <0,1g.

Kitl Syrob Zázvorový: cukr, čerstvá zázvorová šťáva z ekologického zemědělství (Zingiber officinale L., 10%), zázvorový extrakt, vitamín C (20mg ve 100ml sirupu je 25% doporučené denní dávky), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, přírodní aroma.
Výživové údaje na 100ml: energetická hodnota 1486 kJ/350 kcal, tuky <0,1g; z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 87g, z toho cukry 87g, bílkoviny <1g, sůl <0,1g.

Kitl Syrob Mátový: cukr, vodný výluh z čerstvé máty kadeřavé z ekologického zemědělství (Mentha spicata L., 10%), mátový extrakt, extrakt ze zeleného čaje, vitamín C (20mg ve 100ml sirupu je 25% doporučené denní dávky), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, přírodní mátové aroma.
Výživové údaje ve 100ml: energetická hodnota 1451 kJ/341 kcal, tuky <0,1g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g, sacharidy 85g, z toho cukry 85g, bílkoviny <1g, sůl <0,1g.

Velikost balení:
3x 500ml

Upozornění:
Informace pro diabetiky: výrobek je možné v omezeném množství a po konzultaci s lékařem užívat diabetiky 1. i 2. typu, musí se ale započítat do denního příjmu energie.

Skladování:
V suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce KITL
Kód produktu: MD303122
Druh zboží: Doplněk stravy
Značka: Kitl
Kód PDK 2993963
Netto 1500 ml
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.