Zákazníci také zakoupili
Informace o produktu:
"CutisHelp konopná mycí emulze dětská 200 ml"
Je určená pro každodenní mytí citlivé novorozenecké a dětské pokožky i vlásků, zejména při projevech kožních problémů a onemocnění (alergie, ekzém, kopřivka apod.). Šetrně odstraňuje nečistoty, pokožku příjemně zvláčňuje, hydratuje a připravuje ji na další ošetření. Nedráždí oči.
Použití:
Emulzi nanášejte na pokožku a vlásky jemně, bez zbytečného tření do vytvoření jemné pěny. Důkladně opláchněte čistou teplou vodou.
Složení:
Extrahovaný konopný olej, extrakt aloe vera, vitamin E.
Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocoamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, PEG-7 Glyceryl cocoate, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, Sorbitol, Polysorbate-20, Cannabis sativa seed oil, PEG/PPG 7-3 Aminopropyl Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Aloe Vera Callus extract, Parfum, Caprylyl glycol and Glyceryl Caprylate and Glycerin and Phenylpropanol.
Velikost balení:
200ml
Upozornění:
Doporučujeme nekombinovat bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů. Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží.
V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.
Značka | CutisHelp |
Výrobce | PARENTERAL |
Kód produktu: | MD268957 |
Druh zboží: | Kosmetika |
Kód PDK | 8595218200325 |