Vitar L-Tryptofan Forte cps.30

Doplněk stravy

Kapsle s obsahem L-tryptofanu, přírodních adaptogenů, vitaminů a hořčíku. Pro duševní pohodu, klid a kvalitní spánek. více

Dočasně nedostupné

194 Kč

Kapsle s obsahem L-tryptofanu, přírodních adaptogenů, vitaminů a hořčíku. Pro duševní pohodu, klid a kvalitní spánek. více

Prosím informujte mne, jakmile produkt bude opět k dispozici.

Vyplněním svých údajů do formuláře a kliknutím na tlačítko "Pokračovat" berete na vědomí podmínky ochrany osobních údajů.

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Doporučujeme

Informace o produktu:
"Vitar L-Tryptofan Forte cps.30"

Psychoaktivní efekt tryptofanu je odvozen od zvýšené hladiny serotoninu, který se z tryptofanu v těle tvoří.  Serotonin je přenašeč nervových signálů a odpovídá za psychickou a emociální stabilitu. Z tryptofanu se v těle tvoří značné množství důležitých látek, včetně melatoninu a některých vitaminů. S tryptofanem lze užívat vitamin B6 (nebo B komplex), které jeho účinky zesílí.

Použití:
1 tableta denně, zapít dostatečným množstvím vody.
Přípravek je určen osobám trpícím depresemi, úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem, poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem.  Abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu a jiným závislostem.  Nutkání se přejídat. Každodenními stresovými situacemi.

Složení:
1 tableta obsahuje extrakt z Rhodioly rosey 100 mg, extrakt ze Schizandry 37 mg, L-tryptofan 160 mg, kyselina pantotenová 3 mg (50 %), vitamin B6 0,7 mg (50 %), biotin 25 µg (50 %), kyselina listová 100 µg (50 %), hořčík 60 mg (16 %)

citrát hořečnatý, L-tryptofan, extrakt z Rhodioly rosey, extrakt ze Schizandry, protispékavá látka – stearan hořečnatý, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, biotin.

Velikost balení:
Balení obsahuje 30 tablet.

Upozornění:
Není náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek není určen pro děti.

Skladování:
Skladovat v uzavřeném obalu, při teplotě do 25 °C.
Značka Vitar
Výrobce VITAR
Kód produktu: MD304522
Druh zboží: Doplněk stravy
Netto (hmotnost/objem): 43 g
Kód PDK 3015238
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.