GS Merilin Harmony 60+30tbl 2017

Doplněk stravy

Vysoce účinný, přírodní a nehormonální přípravek vyvinutý speciálně pro ženy v období menopauzy. více

Produkt není dostupný

Vysoce účinný, přírodní a nehormonální přípravek vyvinutý speciálně pro ženy v období menopauzy. více

K nákupu doplňku stravy GS Merilin Harmony 60+30 tablet dostanete navíc dárek doplněk stravy GS Merilin Harmony 5 tablet. K objednávce je možné získat maximálně 5 ks dárku. Platí do vydání zásob dárků.

Dárek GS Merilin Harmony 5 tablet (1)

K nákupu doplňku stravy GS Merilin Harmony 60+30 tablet dostanete navíc dárek doplněk stravy GS Merilin Harmony 5 tablet. K objednávce je možné získat maximálně 5 ks dárku. Platí do vydání zásob dárků.

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Doprava zdarma!

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"GS Merilin Harmony 60+30tbl 2017"

Vysoce účinný, přírodní a nehormonální přípravek vyvinutý speciálně pro ženy v období menopauzy. Obsahuje klinicky ověřenou kombinaci bylinných extraktů – ploštičník hroznatý na všechny fyziologické projevy menopauzy (návaly horka, pocení), třezalku tečkovanou pro zlepšení nálady a psychickou pohodu. Navíc je obohacen o vápník a vitamin D3 pro pevnost kostí.

GS Merilin Harmony je určen všem ženám, které si přejí harmonicky prožít období menopauzy a které nemohou nebo nechtějí užívat hormony a preferují látky pocházející z přírody.

Je vhodný i pro ženy, které mají pravidelnou menstruaci, ale začínají se u nich projevovat změny spojené s menopauzou.

GS Merilin Harmony svým složením působí v období menopauzy synergicky trojím efektem – na fyziologické projevy, psychiku a pevnost kostí.
Standardizovaný extrakt z rostliny Cimicifuga racemosa (ploštičníku hroznatého) je klinicky ověřená látka, u které byla řadou kvalitních klinických studií potvrzena vysoká účinnost na všechny fyziologické jevy provázející menopauzu (návaly horka, zvýšená potivost…). Mnohými odborníky je považována za vůbec nejlepší nehormonální alternativu pro toto období. Obsažený výtažek z třezalky tečkované její účinky velmi vhodně doplňuje.
Extrakt z třezalky tečkované výrazně přispívá k psychické pohodě, emoční rovnováze a zdravému spánku v období menopauzy. GS Merilin Harmony obsahuje účinnou a bezpečnou dávku extraktu třezalky tečkované. Její obsažená denní dávka je zcela bezpečná a nepůsobí jako interakce k jiné medikaci.

Použití:
1 tableta denně během jídla.
Doporučená doba užívání je aspoň 2 měsíce. Efekt lze očekávat nejdříve po 2–4 týdnech užívání.

Složení:
hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, plnidla (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, maltodextrin), protispékavá látka (stearan hořečnatý), potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), Hypericum perforatum extrakt, Cimicifuga racemosa extrakt, cholekalciferol

Jedna tableta obsahuje: ploštičník hroznatý (extrakt z oddenku 6:1) 20 mg (3,33 mg), třezalka tečkovaná (extrakt z nati 15:1) 150 mg (10 mg), Vitamin D3 10 mcg (200 %*), vápník 250 mg (31 %*)

* RHP - referenční hodnota příjmu

Velikost balení:
90 tablet

Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. V období menopauzy se doporučuje pravidelná preventivní gynekologická kontrola vždy po 6 měsících. V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Skladování:
V suchu při teplotě 10–25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Značka GS
Výrobce GREEN SWAN
Kód produktu: MD336412
Druh zboží: Doplněk stravy
Netto (hmotnost/objem): 153 g
Kód PDK 3396729
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.