• Doprava zdarma do Zásilkovny pří nákupu nad 399 Kč. Akce platí od 10. 6. do 16. 6. 2024

Acutil cps.30

Doplněk stravy

ACUTIL®. Doplněk stravy obsahující omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, extrakt z listů Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12. více

Další varianty:
Acutil cps.60 490 Kč
Produkt není dostupný

ACUTIL®. Doplněk stravy obsahující omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, extrakt z listů Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Acutil cps.30"

Obsahuje nejen omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ale i výtažek z ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitaminy E a B12.  

Rybí olej obsahuje kyselinu eikosapentaenovou a kyselinu dokosahexaenovou, což jsou látky označované jako esenciální mastné kyseliny (omega-3 mastné kyseliny). 

Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)

Kyselina dokosahexaenová a kyselina eikosapentaenová (DHA/EPA) přispívají k udržení normálního krevního tlaku, k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi a k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g EPA a DHA denně, nesmí být překročen doplňkový přívod 5 g denně kombinace EPA a DHA).

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamin B12 přispívá k normální funkci nervového systému a k normálním psychickým funkcím, také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci imunitního systému. 

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat i formou vitaminových doplňků stravy.

Ginkgo Biloba přispívá k normálním kognitivním funkcím, k normálnímu prokrvení a k ohraně buněk před oxidativním stresem.

Použití

Doporučená denní dávka přípravku ACUTIL® je 1 kapsle během jídla nebo po jídle, zapijte nealkoholickým nápojem. ACUTIL® je vhodný k dlouhodobému užívání. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Přípravek obsahuje rybí olej bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny (kyselina dokosahexaenová (DHA) a kyselina eikosapentaenová (EPA), extrakt ginkgo biloba, fosfatidylserin, vitamín E, kyselinu listovou a vitamín B12.

Obsahuje alergeny ze sóji a ryb.

Velikost balení

30 kapslí.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Výrobce ANGELINI
Kód produktu: MD273457
Druh zboží: Doplněk stravy
Značka: Acutil
Kód PDK 8000036011225
Netto 46 g
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.