GS Omega 3 Citrus + D3 60+30 kapslí

Doplněk stravy

3000 mg vysoce čištěného rybího oleje v denní dávce, obohaceno o vitamin D3, který přispívá k normální funkci imunitního systému. DHA a EPA v přirozené formě triglyceridů. Kapsle s citronovou příchutí. více

Produkt není dostupný

3000 mg vysoce čištěného rybího oleje v denní dávce, obohaceno o vitamin D3, který přispívá k normální funkci imunitního systému. DHA a EPA v přirozené formě triglyceridů. Kapsle s citronovou příchutí. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"GS Omega 3 Citrus + D3 60+30 kapslí"

Rybí olej obsahuje kyselinu eikosapentaenovou a kyselinu dokosahexaenovou, což jsou látky označované jako esenciální mastné kyseliny (omega-3 mastné kyseliny). 

Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)

Kyselina dokosahexaenová a kyselina eikosapentaenová (DHA/EPA) přispívají k udržení normálního krevního tlaku, k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi a k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g EPA a DHA denně, nesmí být překročen doplňkový přívod 5 g denně kombinace EPA a DHA).

Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí a svalů. 

Použití:
1–3 kapsle denně během jídla.
Vhodné užívat dlouhodobě, především při nevyváženém jídelníčku s nedostatečným zdrojem omega-3, během těhotenství a kojení. Během dospívání nebo naopak v pokročilém věku.

Složení:
rybí olej, obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), aroma (citrus), cholekalciferol

Obsah aktivních látek v 1 kapsli: rybí olej 1 000 mg (Z toho: EPA min. 180 mg, DHA min. 120 mg), Vitamin D3 1,25 mcg (25%)

*RHP - referenční hodnota příjmu

Velikost balení:
90 kapslí

Upozornění:
Není určeno pro děti do 10 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Skladování:
V suchu při teplotě 10–25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

 

Značka GS
Výrobce GREEN SWAN
Kód produktu: MD375547
Druh zboží: Doplněk stravy
Kód PDK 4529484
Netto 177 g
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.