Vitar B-komplex EKO cps.60

Značka: Vitar

Veganské kapsle s vysokou dávkou osmi vitaminů skupiny B. Přispívají především k normální funkci nervového systému a napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Výrobek je balen v ekologicky šetrném obalu. více

Produkt není dostupný

Veganské kapsle s vysokou dávkou osmi vitaminů skupiny B. Přispívají především k normální funkci nervového systému a napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Výrobek je balen v ekologicky šetrném obalu. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Vitar B-komplex EKO cps.60"

VITAR B - komplex EKO je doplněk stravy ve formě kapslí s dávkou 8 vitamínů skupiny B.

Thiamin přispívá k normální činnosti nervové soustavy a srdce a k normální psychické činnosti.

Riboflavin přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku, k udržení normálních červených krvinek, k normálnímu metabolismu železa, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu a bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.

Vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk.

Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Kyselina pantothenová k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Biotin přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu makroživin, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat i formou vitaminových doplňků stravy.

Použití

Dospělým a dětem od 12 let je doporučeno užívat 1 kapsli denně po jídle.

Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Obsah aktivních složek v 1 kapsli: Thiamin (Vitamin B1) 2,2 mg (200 %*), Riboflavin (Vitamin B2) 2,8 mg (200 %*), Vitamin B6 2,8 mg (200 %*), Vitamin B12 5 mcg (200 %*), Niacin 32 mg (200 %*), Kyselina pantothenová 12 mg (200 %*), Kyselina listová 400 mcg (200 %*), Biotin 100 mcg (200 %*) a Vitamin C 120 mg (150 %*).

* RHP - referenční hodnota příjmu

Balení obsahuje 60 kapslí.

Upozornění

Výrobek je balen v ekologicky šetrném obalu. Je ve formě celulozových kapslí, je vhodný i pro vegany. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vitar EKO Friendly je vyroben s ohledem jak na kvalitu nabízených produktů, tak na vytvoření nejmenšího možného zbytkového odpadu.

 

Výrobce VITAR
Kód produktu: MD368385
Značka: Vitar
Kód PDK 3931236
Netto 38 g
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.