Cena za 1 ml: 1,10 Kč
Zákazníci také zakoupili
Informace o produktu:
"BIO BIONE HemorOK gel na hemoroidy 100ml"
Zklidňujicí gel na pokožku v oblasti konečníku, s unikátním složením. Bezvodý hydrofilní gel bez tuku s prokázanými učinnými látkami. Sukralfát, oxid zinečnatý a vilín působí adstringentním a zklidňujícím účenkem, allantoin je znám svým regeneračním účinkem na sliznice a na pokožku, peptid Surfaktin potlačuje rozvoj mikrobů spollu s benzylalkoholem, který mj. působí mírně lokálně anesteticky. Přípravek je vysoce komfortní a složením zcela unikátní. Uživatelé sdělují, že při používání gelu velmi rychle dochází ke zklidnění v ošetřované oblasti, snižuje se tření, zmírňuje svědění.
Dávkování a způsob užití:
Ošetřovanou oblast konečníku důkladně umyjte a poté naneste v tenké vrstvě gel. Aplikovat můžtete několikrát za den. Před každou aplikací je nutné ošetřovanou oblast umýt, zvláště po vyprázdnění, během dne např. i za použití navlhčeného toaletního papíru.
Velikost balení:
100 ml
Upozornění:
Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není léčivem ani léčivo nenahrazuje. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek.
Skladování:
Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. (max. 25 °C). Skladujte v dobře uzavřeném obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.
Kód produktu: | MD430314 |
Druh zboží: | Kosmetika |
Kód PDK | 5394920 |