Eucerin Sun Dry Touch Sensitive Protect Transparentní sprej SPF30 200ml

Kosmetika

Transparentní sprej na opalování - chrání citlivou pokožku před poškozením vlivem slunečního záření. Ihned se vstřebává, je voděodolný. Vysoký stupeň ochrany - SPF 30. více

Produkt není dostupný

Transparentní sprej na opalování - chrání citlivou pokožku před poškozením vlivem slunečního záření. Ihned se vstřebává, je voděodolný. Vysoký stupeň ochrany - SPF 30. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Eucerin Sun Dry Touch Sensitive Protect Transparentní sprej SPF30 200ml"

Špičkový sprej na opalování pro citlivou pokožku těla, včetně aknózní pokožky. Aerosolový sprej pro nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů pokožku zklidňuje a chrání proti slunečnímu poškození. Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem.

Aerosolový sprej na opalování pro pokožku těla

UV záření je hlavní příčinou slunečního poškození pokožky, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pokožku představují další zátěž.

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch Sensitive Protect SPF 30 je aerosolový sprej na opalování pro pokožku těla vhodný pro citlivou pokožku, včetně aknózní pokožky. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry (1) pro vysokou UV ochranu s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla.

Aerosolový sprej pro aplikaci z mnoha úhlů umožňuje rychlé a snadné nanášení na obtížně dosažitelné oblasti pokožky. Transparentní nemastný sprej se rychle vstřebává, pokožku osvěžuje a je voděodolný.

Klinické a dermatologické studie potvrzují, že Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch Sensitive Protect SPF 30 je vhodný pro citlivou pokožku, včetně aknózní pokožky.

1 - Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem.

Použití:
Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na pokožku v dostatečném množství před sluněním a aplikaci pravidelně opakujte, zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření, abyste zachovali původní ochranu. Nechte úplně vstřebat a zamezte přímému kontaktu s oblečením a zpevněnými plochami, kde by výrobek mohl zanechat skvrny. Sprej nesměřujte přímo na obličej / zamezte vdechnutí. Nanesení nedostatečného množství opalovacího výrobku výrazně snižuje ochranný účinek.

Složení:
Alcohol Denat, Butane, Isobutane, Propane, C12-15 Alkyl Benzoate, Homosalate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Cyclomethicone, Glycerin, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Tocopherol, Acrylates-Octylacrylamide-Copolymer, Aqua, Benzoic Acid, Parfum

Velikost balení:
200ml

Upozornění:
Vyhněte se kontaktu s očima. Během aplikace i po ní se nepřibližujte ke vznětlivým látkám, protože sprej je vysoce hořlavý. Další pokyny naleznete na balení.

Značka Eucerin
Výrobce BEIERSDORF
Kód produktu: MD347276
Druh zboží: Kosmetika
Kód PDK 3603603
Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.