Vitella U Nutrilotio výživný balzám s ureou 120ml

Kosmetika

Vitella U nutrilotio je speciální výživné lotio bohaté na lipidy s obsahem urey, vitamínů A, E, panthenolu a dalších látek, které podporují ochranu a regeneraci kůže. více

Produkt není dostupný

Vitella U nutrilotio je speciální výživné lotio bohaté na lipidy s obsahem urey, vitamínů A, E, panthenolu a dalších látek, které podporují ochranu a regeneraci kůže. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Vitella U Nutrilotio výživný balzám s ureou 120ml"

Vitella U nutrilotio je speciální výživné lotio bohaté na lipidy s obsahem urey, vitamínů A, E, panthenolu a dalších látek, které podporují ochranu a regeneraci kůže.
Urea má keratolytické vlastnosti, rozvolňuje šupiny na povrchu kůže, změkčuje a zjemňuje. Složky olivového oleje vytvářejí na pokožce lipidový ochranný film, který napomáhá kožní hydrataci.
Vitamín A a panthenol podporují obnovu pokožky, vitamín A navíc zvyšuje odolnost kůže proti infekci, vitamín E má antioxidační vlastnosti. Vitella U nutrilotio je určená pro péči o suchou a velmi suchou kůži a pro následnou péči při projevech spojených s nadměrnou šupinatostí kůže.

Použití:
Přípravek se nanáší na kůži 2–3krát denně.

Složení:
Aqua, Paraffinum liquidum, Decyl Cocoate, Cyclomethicone, Urea, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Panthenol, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Olive Oil, Olive Oil (Olea Europaea), Olive Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Sodium Chloride, Triclosan, Chlorhexidine Digluconate, Lactic Acid, Retinyl Acetate, Parfum.

Velikost balení:
120 ml

Upozornění:
Před použitím si pozorně prostudujte návod k použití.

Skladování:
Uchovejte v suchu a čistotě.
Značka Vitella
Výrobce BOIRON
Kód produktu: MD289014
Druh zboží: Kosmetika
Kód PDK 2851823
Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.