Swissmedicus Skořicový balzám 250ml

Kosmetika

Unikátní přípravek s extraktem pravé skořice, který napomáhá tlumit projevy celulitidy. Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí a prokrvení tkáně, čímž zvyšuje látkovou výměnu a podporuje odbourávání tukových buněk. více

Produkt není dostupný

Unikátní přípravek s extraktem pravé skořice, který napomáhá tlumit projevy celulitidy. Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí a prokrvení tkáně, čímž zvyšuje látkovou výměnu a podporuje odbourávání tukových buněk. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Swissmedicus Skořicový balzám 250ml"

Trápí vás nevzhledné dolíčky na stehnech, za které se stydíte? Vyrazte do boje s pomerančovou kůží pomocí skořice. Ta totiž nepatří jen do jablečného závinu, cukroví a svařáku, ale i na pokožku. Projevy celulitidy utlumí, a navíc krásně voní.

Skořicový balzám je unikátní masážní přípravek, který napomáhá tlumit projevy celulitidy díky obsahu skořicové silice. Ta prohřeje a prokrví tkáně, podpoří látkovou výměnu a podpoří odbourávání tukových buněk.

 

Proč používat Skořicový balzám?
- originální receptura
- regeneruje tkáně
- vyhlazuje pokožku, zvyšuje její elasticitu a pevnost
- podpoří vylučování toxinů z postižených oblastí
- skořicová silice působí dezinfekčně, dokonce tlumí i bolest

 

Náš tip: Aroma skořice působí afrodiziakálně.

 

Použití:
2-5x denně aplikujte na místa, kde vás trápí „pomerančová kůže“. Do pokožky intenzivně vmasírujte. Pro zvýšení účinnosti postižené partie hnětením masírujte a procvičujte. Můžete aplikovat na stehna, boky, hýždě, bříško i paže.
Zvyšte denní příjem tekutin v podobě čisté vody nebo minerálky.

POZOR: Přípravek vykazuje silný zahřívací efekt.

 

Složení:
skořicová silice ze Skořicovníku cejlonského

 

Velikost balení:
250ml

 

Upozornění:
Určeno pouze pro zevní použití. Nepoužívejte pro děti do 3 let. Zabraňte styku s očima, sliznicemi a poraněnou kůží. Skořice je poměrně často se vyskytující alergen, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti. Lehké podráždění a zarudnutí pokožky je však projevem intenzivního prokrvení, což je pro výsledný efekt žádoucí. V případě kožní nesnášenlivosti je nutné přerušit aplikaci a při přetrvávajících potížích vyhledat lékaře.

 

Skladování:
V suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci. Ukládat mimo dosah dětí!

Značka Herbamedicus
Výrobce HERBAMEDICUS
Kód produktu: MD303908
Druh zboží: Kosmetika
Kód PDK 2996503
Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.