• Doprava zdarma do Zásilkovny pří nákupu nad 399 Kč. Akce platí od 10. 6. do 16. 6. 2024

Prezervativ DUREX Feel Thin Extra Lubricated 12ks

Zdravotnický prostředek

Kondomy Durex Feel Thin Extra Lubricated jsou tenčí pro větší citlivost a extra lubrikované pro hladší pocit. více

Produkt není dostupný

Kondomy Durex Feel Thin Extra Lubricated jsou tenčí pro větší citlivost a extra lubrikované pro hladší pocit. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Informace o produktu:
"Prezervativ DUREX Feel Thin Extra Lubricated 12ks"

Proč si je zamilujete: Tenký materiál pro větší citlivost, Pro ještě bližší pocit s partnerem/partnerkou, Extra lubrikované pro hladší pocit. Kondomy Feel Thin Extra Lubricated jsou extra lubrikované pro hladší pocit. Pokud nemáte rádi sex, při kterém cítíte kondom ze silnějšího materiálu, vyzkoušejte naše kondomy Feel Thin a zažijte úplně jiný pocit. I přesto, že poskytují zvýšenou citlivost během sexu, poskytují stejnou úroveň spolehlivosti, jakou byste očekávali od jakéhokoli kondomu Durex. Navíc jsou extra lubrikované pro hladší pocit – pro vás i vašeho partnera/vaši partnerku. Extra lubrikované průhledné kondomy zakončené rezervoárem. Nominální šířka: 56 mm. Kvalita Durex: každý kondom je 100 % elektronicky testován. U každé šarže se provede dalších 5 testů kvality.

Použití:
Opatrně odtrhněte zoubkovanou stranu folie tak, abyste při tom nepoškodili vložený kondom. Opatrně ho vyjměte. Pozor na poškození kondomu nehtem nebo ostrými předměty, jako například prstenem nebo piercingem. Prezervativ je určen pro jednorázové použití.

Velikost balení:
12 ks

Upozornění:
Pečlivě si přečtěte návod na použití, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Kondom je pouze na jedno použití. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Uchovávejte mimo dosah dětí. Kondomy jsou zdravotnickým prostředkem.

Výrobce RECKITT
Kód produktu: MD329634
Druh zboží: Zdravotnický prostředek
Značka: Durex
Kód PDK 3134674
Zdravotnický prostředek používejte v souladu s návodem k použití. Čtěte pečlivě informace o bezpečném používání prostředku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.