Zdraví muže 45+

Zdraví muže 45+

Laboratorní vyšetření

Poukaz na laboratorní vyšetření. Preventivní laboratorní vyšetření pro muže 45+ k ověření správného chodu složitého metabolického orchestru v lidském těle či případnému včasnému zjištění problémů. Tento balíček zahrnuje laboratorní vyšetření krve, moči, stolice a následnou konzultaci s lékařem. více

2 400 Kč
+ 420 226 224 970 (Po - Pá 8:00 - 17:00) specializovaná linka pro dotazy k vyšetření

Skladem > 10 ks

Informace o produktu "Zdraví muže 45+"

O zdraví je nutné pečovat, není samozřejmostí. Stále roste skupina lidí, kteří si tohle základní pravidlo uvědomují, je jim jasné, že  zachování zdraví a prevence je především jejich volba a zodpovědnost. Dbají na správnou životosprávu, skladbu výživy, organizují aktivně svůj denní režim. Navíc po proběhlé pandemii COVID-19, která též negativně ovlivnila zdraví části naší populace, si řada lidí přeje ověřit svůj zdravotní stav.

K ověření správného  chodu složitého metabolického orchestru v lidském těle či případnému včasnému zjištění problémů slouží preventivní laboratorní vyšetření.  Z odebraného vzorku krve poskytuje objektivní informaci o stavu a funkci jednotlivých orgánů, umožňuje včas zavést dietní či léčebná opatření, další vyšetření se provádějí ze vzorků moče a stolice. Komplexní balíček preventivních vyšetření  poskytuje informaci o funkci jater, ledvin,  slinivky břišní, metabolismu tuků (prevence aterosklerózy a kardiálních onemocnění) a cukrů (diabetes), vyšetření krevního obrazu, moče a stolice, u mužů nad 45 let i vyšetření markerů prostaty.

Před odběrem:
Donést vzorek stolice a ranní moč. Zkumavky na moč a stolici si můžete vyzvednout na kterékoliv naší odběrové místnosti a nebo si ji vyžádat na emailové adrese: info@euclaboratore.cz a zašleme Vám je poštou.
Je vhodné vypít ¼ litru vody či neslazeného čaje.

Výsledky:
Do 1 týdne

Složení balíčku:
Odběr krve, Krevní obraz a diferenciální rozpočet leukocytů, Hladina cukru Glukóza, Metabolismus cukrů Glykovaný hemoglobin, Jaterní funkce (ALT, AST, GGT, bilirubin celkový), Lipidy (Cholesterol celkový, Cholesterol HDL, Cholesterol LDL, Triacylglyceroly, výpočet Non-HDL Cholesterol), Funkce ledvin (Kreatinin, Urea, Kyselina močová, Cystatin C, Moč chemicky + sediment), Funkce slinivky břišní, Amyláza, Prostatické markery - Index zdravé prostaty PHI (PSA + fPSA + proPSA), Vyšetření hormonů štítné žlázy (TSH), Průkaz krve ve stolici imunochemickou analýzou

Vlastní laboratorní vyšetření je prováděno společností EUC Laboratoře s.r.o. Provozovatel www.euclekarna.cz EUC Klinika Praha a.s. neposkytuje uvedené zdravotní služby, pouze zprostředkovává prodej poukazu na vyšetření. Všechny výše uvedené společnosti spadají do holdingu EUC a.s.