• EUC Lékárny pro vás dále zůstávají otevřené. Stále také můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online na našem e-shopu.
EUC Laboratoře - Alergie

Alergie

Laboratorní vyšetření

Poukaz na laboratorní vyšetření. Alergie se u Vás může projevit v jakémkoli věku. EUC Laboratoře disponují unikátním přístrojem ImmunoCAP ISAC pro diagnostiku alergií. Široká paleta testů ISAC je vhodná i pro vyšetření v dětském věku, kde má původ řada alergických sensibilizací. Komponentní diagnostika navíc umožňuje zjistit a předpovědět možné hrozící riziko tzv. anafylaktického šoku. více

5 000 Kč
Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop

Skladem > 10 ks

Můžete mít zítra Doprava a termíny doručení
Osobní odběr zdarma v EUC Lékárnách
Alergie se u Vás může projevit v jakémkoli věku. EUC Laboratoře disponují unikátním přístrojem... více
Informace o produktu "Alergie"

Alergie se u Vás může projevit v jakémkoli věku. EUC Laboratoře disponují unikátním přístrojem ImmunoCAP ISAC pro diagnostiku alergií. Široká paleta testů ISAC je vhodná i pro vyšetření v dětském věku, kde má původ řada alergických sensibilizací. Komponentní diagnostika navíc umožňuje zjistit a předpovědět možné hrozící riziko tzv. anafylaktického šoku. 

Cizorodé látky, které se dostávají přes slizniční membrány dýchacího traktu, spojivky nebo kůže a gastrointestinálního traktu, spouštějí v souvislosti s reakcemi imunitního systému alergie, které se mohou projevit následujícími příznaky:

  • kýchání, výtok z nosu (rýma) a kašel
  • zčervenání a pocit pálení očí a pocit cizího těla (alergická konjunktivitida)
  • zarudnutí a svědění kůže (alergická dermatitida)
  • bolest břicha, křeče nebo průjem (potravinová alergie)
  • zřídka: zúžené průdušky, masivní otoky kůže a život ohrožující oběhové problémy (alergický šok)

Kromě těchto akutních potíží existuje riziko, že alergické onemocnění časem způsobí rozvoj jiných onemocnění, např. u pacientů s alergií na pyly může vzniknout bronchiální astma apod.

Před odběrem:
Přijďte nalačno, nejezte cca 12 hodin, před odběrem nekuřte.

Doporučení:
Je vhodné vypít 1/4 litru vody či neslazeného čaje.

Výsledky:
Toto specializované vyšetření je prováděno zhruba ve 2týdenních intervalech. Výsledky si lze vyzvednout asi 2 týdny po odběru krve.

Složení balíčku:
Oblasti vyšetření ImmunoCAP ISAC - Vejce,mléko,ryby,krevety; Ořechy a semena; Luštěniny; Pšenice; Ovoce; Trávy; Stromy; Plevely; Zvířata; Plísně; Roztoči; Švábi; Hmyzí jed; Parazité; Latex; Zkříženě reagující determinanty. Cena zahrnuje odběr krve.

Vlastní laboratorní vyšetření je prováděno společností EUC Laboratoře s.r.o. Provozovatel www.euclekarna.cz EUC Klinika Praha a.s. neposkytuje uvedené zdravotní služby, pouze zprostředkovává prodej poukazu na vyšetření. Všechny výše uvedené společnosti spadají do holdingu EUC a.s.