Slevolékárna

Slevolékárna.cz se stěhuje z www.slevolekarna.cz na www.euclekarna.cz

Vážíme si přízně, kterou jste našemu „starému“ e-shopu Slevolékárna.cz věnovali, ale přišel čas přesunout se do „většího a lepšího“, nově nás tedy najdete na www.euclekarna.cz.

PROČ SE STĚHUJEME DO NOVÉHO?

Protože změna je život a u změny k lepšímu to platí dvojnásob. Náš nový e-shop je přehlednější, modernější, bezpečnější a také přizpůsobený pro mobilní zařízení.

Navíc patříme pod křídla zdravotnické skupiny EUC – největšího poskytovatelem ambulantní, prémiové a lékařské péče pro zaměstnavatele v ČR, provozovatele mamoscreeningu, laboratoří a sítě lékáren. Naší moderní službou je i tzv. Virtuální klinika, která pacientům umožňuje vyřešit s lékařem přes internet prostřednictvím chatu řadu zdravotních potíží.

VÍCE VÝHOD PRO VÁS

Všechny výhody, na které jste byli u Slevolékárny zvyklí, jsme samozřejmě přestěhovali také. Široký sortiment, nízké ceny, osobní odběr na našich lékárnách, možnosti dopravy a platby i pravidelné akce a slevy, to vše pro vás zůstává zachováno.

Nově u nás můžete koupit poukazy na různá laboratorní vyšetření v EUC Laboratořích, například aktuální vyšetření na protilátky a přítomnost viru COVID-19. Vybraná vyšetření zahrnují i on-line konzultaci výsledků s lékařem prostřednictvím Virtuální kliniky.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI (FAQ)

CO SE STANE S E-SHOPEM SLEVOLÉKÁRNA.CZ?
K večeru 29. 4. se e-shop Slevolékárna.cz slučuje s e-shopem Euclékárna.cz na stávající webové stránce již nebude dostupný a vy budete přesměrováni na Euclékárna.cz. Adresa ve fyzickém světě se nemění, centrálu e-shopu stále najdete na Praze 11, Opatovská 1763/11, 149 00.

CO MOJE NEVYŘÍZENÉ OBJEDNÁVKY?
Všechny vaše objednávky provedené na e-shopu Slevolékárna.cz samozřejmě vyřídíme a odešleme v pořadí, jakém byly přijaty.

CO MÁ REGISTRACE ZE SLEVOLÉKÁRNA.CZ?
O registraci nepřijdete. Pokud jste měli účet na Slevolékárna.cz, tak se stačí přihlásit na www.euclekarna.cz/account. Jako uživatelské jméno zadejte Váš registrační e-mail a heslo. Snadněji tak znovu objednáte.

Pokud si své heslo nepamatujete, můžete si ho obnovit na www.euclekarna.cz/account/password. Stačí zadat Váš registrační e-mail, na který Vám přijde odkaz pro obnovu hesla.

CHCI REKLAMOVAT NEBO VRÁTIT ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ NA SLEVOLÉKÁRNA.CZ
Zboží k vrácení můžete vrátit dle postupu na Euclékárně.cz www.euclekarna.cz/vraceni-zbozi-a-reklamace

Doufáme, že se v našem novém e-shopu zabydlíte rychle a nakupování pro vás bude přirozené a pohodlné.

Váš tým Euclékárna.cz