• Doprava zdarma do Zásilkovny pří nákupu nad 499 Kč. Akce platí od 22. 5. do 26. 5 . 2024

Frontline Combo Spot on Dog 40-60kg pipet.3x4.02ml

Frontline Combo Spot On Dog umožňuje bojovat proti parazitům psů, jako blechám, dospělým, vajíčkům i larvám. Klíšťatům a všenkám. více

Produkt není dostupný

Frontline Combo Spot On Dog umožňuje bojovat proti parazitům psů, jako blechám, dospělým, vajíčkům i larvám. Klíšťatům a všenkám. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Frontline Combo Spot on Dog 40-60kg pipet.3x4.02ml"

Frontline Combo Spot On Dog umožňuje bojovat proti parazitům psů, jako blechám, dospělým, vajíčkům i larvám. Klíšťatům a všenkám.

Je účinný proti:

  • Blechám, zabíjí dospělé blechy během 24 hodin po napadení vašeho zvířete. Působí 8 týdnů po aplikaci.
  • Vajíčkům a larvám blech (díky svému složení obohacenému o IGR), IGR (Insect Growth Regulator) je regulátor růstu hmyzu, který snižuje produkci vajíček, omezuje líhnutí larev a brání tvorbě kukel. Působí 8 týdnů po aplikaci.
  • Klíšťatům, eliminuje více než 90 % klíšťat během 48 hodin po přichycení na zvířeti a tím snižuje riziko přenosu onemocnění. Toto riziko je největší 48 hodin po přichycení klíštěte na zvířeti. Působí 4 týdny po aplikaci.
  • Všenkám u psů a koček, usmrtí všenky na zvířeti nejpozději do 48 hodin.

Obsahuje účinné látky:

Fipronilum je širokospektrální insekticid/akaricid odvozený od fenylpyrazolu. Pro členovce je toxický po kontaktu s povrchem těla nebo po pozření, působí na dospělce i larvální stádia.

Účinná látka (S)-methoprenum je růstový inhibitor hmyzu a brání v dalším vývoji larev na kukly a dospělce. Nejvíce působí na vajíčka, která blecha klade do srsti zvířete. O něco méně působí na larvy, které žijí na místech, kde zvířátko často leží.

Použití:
Držte pipetu ve svislé poloze směrem od vás, klepněte do pipety a odlomte hrot v místě dělící rýhy. Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami, kde se zvířata nemohou olízat, poté umístěte hrot pipety na kůži. Vymáčkněte obsah celé pipety mezi lopatky.
Zvíře koupejte nejdříve 48 hodin od aplikace.

Složení:
Každá pipeta 4,02 ml obsahuje: Fipronilum 402,00 mg, Methoprenum 341,80 mg. Pomocné látky: Butylhydroxyanisol, butylhydroxytoluen, ethanol.

Velikost balení:
Balení obsahuje 3x pipetu 4,02 ml pro psy o hmotnosti 40–60 kg.

Upozornění:
Veterinární přípravek. Před použitím si pozorně prostudujte návod k použití.
neaplikujte štěňatům mladším 8 týdnů nebo vážícím méně než 2 kg. Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocnění, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci.  Nepoužívejte u koček, aplikace může vést k předávkování. Nepoužívejte u jiných druhů zvířat, hrozí jejich úhyn.

Skladování:
Uchovejte v suchu a čistotě.

Výrobce BOEHRING INGELHEIM ANIMAL
Kód produktu: MD377279
Značka: Frontline
Kód PDK 4552130
Čtěte pozorně příbalovou informaci. Pouze pro veterinární použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.