Dehinel plus Flavour a.u.v. tbl. 1x2

Veterinární léčivý přípravek

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří. více

Dočasně nedostupné

66 Kč

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří. více

Prosím informujte mne, jakmile produkt bude opět k dispozici.

Vyplněním svých údajů do formuláře a kliknutím na tlačítko "Pokračovat" berete na vědomí podmínky ochrany osobních údajů.

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Dehinel plus Flavour a.u.v. tbl. 1x2"

Veterinární léčivý přípravek. Odčervovací tablety pro psy 1 tableta na 10kg živé hmotnosti (2 ks v balení). Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům u psů – je určený pro léčbu infekcí vyvolaných oblými i plochými červy.

Jedna tableta obsahuje:
Praziquantelum 50 mg
Pyranteli embonas 144 mg
Febantelum 150 mg

Žluté kulaté tablety bez potahové vrstvy s tmavými skvrnami a zkosenými hranami, s rýhou ve tvaru kříže na jedné straně a hladké na druhé straně. Tablety je možné dělit na dvě stejné poloviny nebo na čtvrtiny.

Doporučená dávka je 15 mg febantelu, 14,4 mg pyrantelu a 5 mg praziquantelu na 1 kg živé hmotnosti, tj.1 tableta na 10 kg živé hmotnosti. Tablety se mohou k dosažení přesné dávky půlit/čtvrtit. Tablety se mohou psovi podávat přímo nebo zamaskované v potravě.

Značka Dehinel
Výrobce LEK
Kód produktu: MD285997
Druh zboží: Veterinární léčivý přípravek
Kód PDK 2759356
Čtěte pozorně příbalovou informaci. Pouze pro veterinární použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.