Cetixin 10mg por.tbl.flm.100x10mg

Cetixin 10mg por.tbl.flm.100x10mg

Léčivý přípravek

U dospělých a dětských pacientů starších 6 let: - Cetirizin je indikován ke zmírnění nosních a očních symptomů sezónní a celoroční alergické rinitidy. - Cetirizin je indikován ke zmírnění symptomů chronické idiopatické kopřivky. Čtěte pozorně příbalový leták. více

Skladem > 10 ks

185 Kč

U dospělých a dětských pacientů starších 6 let: - Cetirizin je indikován ke zmírnění nosních a očních symptomů sezónní a celoroční alergické rinitidy. - Cetirizin je indikován ke zmírnění symptomů chronické idiopatické kopřivky. Čtěte pozorně příbalový leták. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC
Můžete mít zítra Doprava a termíny doručení
Osobní odběr zdarma při nákupu nad 99 Kč v EUC Lékárnách

Informace o produktu:
"Cetixin 10mg por.tbl.flm.100x10mg"

Co je Cetixin a k čemu se používá

Léčivou látkou přípravku Cetixin je cetirizin-dihydrochlorid. Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků zvaných antihistaminika pro systémovou aplikaci, která se používají proti alergii (přecitlivělosti).

Přípravek Cetixin se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá:

  • ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy,
  • ke zmírnění příznaků chronické kopřivky (chronická idiopatická kopřivka).

Jak se Cetixin užívá

Co přípravek Cetixin obsahuje

Léčivou látkou je cetirizini dihydrochloridum. Jedna potahovaná tableta obsahuje cetirizini dihydrochloridum 10 mg.
Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, předbobtnalý škrob, sodná sůl kroskarmelózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, polydextróza, hypromelóza, oxid titaničitý (E 171), makrogol.

Jak přípravek Cetixin vypadá a co obsahuje toto balení

Vzhled

Bílá, kulatá, vypouklá tableta s půlicí rýhou s logem "5". Průměr je 7 mm.

Velikosti balení

7, 10, 14, 20, 30, 50 a 100 tablet (blistry z Al/Al v papírové krabičce).

Na trhu nemusí být všechny velikosti balení.

Značka Cetixin
Výrobce VITABALANS
Kód produktu: MD186742
Druh zboží: Léčivý přípravek
Léková forma: Potahovaná tableta
Indikační skupina: Antihistaminica, histamin
Kód PDK 2540434
Kód SUKL 158249
ATC skupina R06AE07
Farmakoterapeutická skupina PIPERAZINOVÉ DERIVÁTY - CETIRIZIN
Před užitím léčivého přípravku si pozorně přečtěte příbalový leták. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě nežádoucích účinků kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.