Tantum Verde Lemon 3mg pas.20

Léčivý přípravek

Pastilky mají výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku. Čtěte pozorně příbalový leták. více

Dočasně nedostupné

138 Kč

Pastilky mají výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku. Čtěte pozorně příbalový leták. více

Prosím informujte mne, jakmile produkt bude opět k dispozici.

Vyplněním svých údajů do formuláře a kliknutím na tlačítko "Pokračovat" berete na vědomí podmínky ochrany osobních údajů.

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Tantum Verde Lemon 3mg pas.20"

Co je přípravek Tantum Verde Mint a Tantum Verde Lemon a k čemu se používá

Tantum Verde Mint a Tantum Verde Lemon jsou pastilky určené k pozvolnému rozpuštění v ústech. Léčivá látka benzydamin-hydrochlorid má výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Pastilky jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku.

Pastilky jsou určeny k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí, aftách apod.

Pastilky je vhodné používat během léčby po ošetření zubů.

Přípravek smí užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let.

Pastilky neobsahují cukr, jsou tedy vhodné i pro pacienty s cukrovkou.

Jak se přípravek Tantum Verde Mint a Tantum Verde Lemon užívá

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Obvykle se nechá 1 pastilka pomalu rozpustit v ústech. Pastilky nepolykejte ani nekousejte.

Neurčí-li lékař jinak, užívá se až 3krát denně.

Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Celková doba léčby by neměla přesáhnout 7 dnů.

Co přípravek Tantum Verde Mint obsahuje

Léčivou látkou je benzydamin-hydrochlorid. Jedna pastilka obsahuje benzydamin-hydrochlorid 3 mg.

Pomocnými látkami jsou: isomalt, aspartam, levomenthol, kyselina citronová, citronové aroma (obsahuje butylhydroxyanisol (E320) a alergenní vonné látky benzylalkohol, citral, citronellol, limonen, geraniol a linalol), aroma máty peprné (obsahuje alergenní vonné látky benzylalkohol, citronellol, limonen, eugenol, geraniol a linalol, chinolinová žluť, indigokarmín.

Co přípravek Tantum Verde Lemon obsahuje

Léčivou látkou je benzydamin-hydrochlorid. Jedna pastilka obsahuje benzydamin-hydrochlorid 3 mg.

Pomocnými látkami jsou: isomalt, aspartam, monohydrát kyseliny citronové, citronové aroma (obsahuje butylhydroxyanisol (E320) a alergenní vonné látky benzylalkohol, citral, citronellol, limonen, geraniol a linalol), aroma máty peprné (obsahuje alergenní vonné látky benzylalkohol, citronellol, limonen, eugenol, geraniol a linalol), chinolinová žluť, indigokarmín.

Jak přípravek Tantum Verde Mint a Tantum Verde Lemon vypadá a co obsahuje toto balení

Tantum Verde Mint je ve tvaru zelených hranatých pastilek a Tantum Verde Lemon je ve tvaru žlutozelených hranatých pastilek.
Pastilky jsou baleny do PVC/PE/PVDC-ALU blistru nebo je každá pastilka balena do parafinového papíru. 10 pastilek je společně zabaleno do obalu PE-Al-papír. Krabička obsahuje 10, 20 nebo 40 pastilek.

10 pastilek je baleno v jednom balíčku.
Krabička obsahuje 10, 20 nebo 40 pastilek.

Značka Tantum
Výrobce ACRAF
Kód produktu: MD188016
Druh zboží: Léčivý přípravek
Léková forma: Pastilka
Indikační skupina: Otorhinolaryngologica
Kód PDK 2544907
Kód SUKL 180172
ATC skupina R02AX03
Farmakoterapeutická skupina JINÁ KRČNÍ LÉČIVA - BENZYDAMIN
Před užitím léčivého přípravku si pozorně přečtěte příbalový leták. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě nežádoucích účinků kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.