Neuromax Forte potahované tablety 20ks

Přípravek NeuroMax forte obsahuje vitaminy skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Jsou nezbytné pro udržení životních dějů v organizmu, hrají významnou roli v aktivitě enzymů podílejících se na látkové výměně (metabolizmu). Čtěte pozorně příbalový leták. více

Produkt není dostupný

Přípravek NeuroMax forte obsahuje vitaminy skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Jsou nezbytné pro udržení životních dějů v organizmu, hrají významnou roli v aktivitě enzymů podílejících se na látkové výměně (metabolizmu). Čtěte pozorně příbalový leták. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Neuromax Forte potahované tablety 20ks"

Přípravek NeuroMax forte obsahuje vitamíny skupiny B, které patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě. Jsou nezbytné pro udržení životních dějů v organismu, hrají významnou roli v aktivitě enzymů podílejících se na látkové výměně ( metabolismu) na buněčném dýchání, odbourávání sacharidů, tuků a aminokyselin, účastní se v procesech využití energie. Tyto vitamíny jsou nezbytné pro správnou funkci tkání kůže, nervstva, zažívacího traktu, obranyschopnosti organismu apod. Při zvýšené námaze a ve stáří je spotřeba vitamínů B vyšší. Zvýšená potřeba vitamínů skupiny B je při dlouhodobých horečnatých stavech, rozsáhlých popáleninách, při prudkém váhovém úbytku a u pacientů s jednostrannou výživou, u alkoholiků.

 

Použití:
Jako doplněk diety u dospělých a mladistvých se podává denně 1 tableta NeuroMax forte. Tuto dávku se nedoporučuje podávat déle než 3 týdny.

Děti od 4 do 15 let mohou užívat NeuroMax forte jen po poradě s lékařem.
Dětem od 8 do 15 let se podává 1x1 tableta denně po dobu maximálně 2 týdny.
Dětem od 4 do 8 let se podává 1x1 tableta denně maximálně 1 týden.

 

Složení:
Thiamini hydrochloridum ( vitamin B1) 100mg, Pyridoxini hydrochloridum (vitamin B6) 200mg, Cyanocobalaminum ( vitamin B12) 0,2mg v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, panenský ricinový olej, ethylcelulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, kyselina stearová, hypromelóza, dibutyl ftalát, mastek, oxid titaničitý.

 

Velikost balení:
20 tablet

 

Upozornění:
Přípravek se nesmí používat při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Přípravek není určen dětem mladším 4 let. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminu B6 - pyridoxinu není vhodné užívat přípravek v těhotenství a při kojení.
Vitamin B12 - cyanocobalamin mírně zhoršuje kožní projevy psoriázy, proto by přípravek měli užívat pacienti trpící psoriázou pouze na doporučení lékaře. Neuromax Forte obsahuje pomocnou látku dibutyl-ftalát, který má toxické účinky na reprodukci u zvířat. Potenciální riziko pro člověka není známo.

 

Skladování:
Dle doporučení výrobce. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Značka Vitabalans
Výrobce VITABALANS
Kód produktu: MD187485
Léková forma: Potahovaná tableta
Indikační skupina: Vitamina, vitagena
Kód PDK 6410500843351
Kód SUKL 30959
ATC skupina A11DB
Farmakoterapeutická skupina VITAMIN B1 VČETNĚ KOMBINACÍ S VITAMINEM B6 A B12 - VITAMIN B1 V KOMBINACI S VITAMINEM B6 A/NEBO B12
Před užitím léčivého přípravku si pozorně přečtěte příbalový leták. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě nežádoucích účinků kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.