• Během svátku 28. 9. jsou pobočky EUC Lékáren zavřené.

URGO AQUAPROTECT Omyvatelná náplast 19x72mm 300ks

Zdravotnický prostředek

Omyvatelná náplast, která chrání při krátkodobém kontaktu s vodou. Je vhodná ke každodenní ochraně povrchových ran. více

Produkt není dostupný

Omyvatelná náplast, která chrání při krátkodobém kontaktu s vodou. Je vhodná ke každodenní ochraně povrchových ran. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"URGO AQUAPROTECT Omyvatelná náplast 19x72mm 300ks"

Omyvatelná náplast, která chrání při krátkodobém kontaktu s vodou. Je vhodná ke každodenní ochraně povrchových ran. Prodyšný podklad tělové barvy bezpečně kryje poranění. Náplasti jsou navinuty na roli.

Použití:
1. Ránu a její okraje důkladně očistěte, vydezinfikujte, opláchněte a osušte. 2. Opatrně aplikujte náplast a vyhlaďte okraje. 3. Náplast vyměňte nejméně dvakrát denně a po každé sprše.

Velikost balení:
300 ks

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 1 roku. Náplast nepoužívejte opakovaně. Nepoužívejte na rány, které jsou širší či delší než polštářek a které by se mohly rozšířit mimo něj. Nepoužívejte na oči, tenkou kůži nebo sliznice. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Nepoužívejte poškozený výrobek.

Značka Urgo
Výrobce LABORATOIRES URGO
Kód produktu: MD380026
Druh zboží: Zdravotnický prostředek
Kód PDK 4588472
Zdravotnický prostředek používejte v souladu s návodem k použití. Čtěte pečlivě informace o bezpečném používání prostředku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.