EUC Laboratoře - Přítomnost drog (MDMA-Extáze)

Přítomnost drog - Extáze (MDMA)

Laboratorní vyšetření

Poukaz na laboratorní vyšetření. Zjistěte přítomnost Extáze (MDMA) v těle ze vzorku moči. Omamné látky jsou stále dostupnější a drogová závislost představuje reálnou hrozbu. Podle současných statistik jsou v největším nebezpečí v souvislosti s drogami děti ve věku od 13 do 15 let. více

165 Kč
+ 420 226 224 970(Po - So 9:00 - 21:00) specializovaná linka pro dotazy k vyšetření

Skladem > 10 ks

Informace o produktu "Přítomnost drog - Extáze (MDMA)"

Důvodem, proč děti sáhnou po drogách, bývá nejčastěji jejich zvědavost či snaha zapadnout do kolektivu, zahnat nudu nebo uniknout od reality. Drogová závislost nemusí být zpočátku vůbec patrná. Přesto existují signály, které vás mohou varovat. Pozornost věnujte zejména častějším a závažnějším problémům ve škole, výměnám kamarádů, častým a neodůvodnitelným změnám chování, hubnutí či ztrátě chuti k jídlu. Máte-li podezření, nechte své dítě otestovat a odhalte problém včas.

Před odběrem:
K testu postačí vzorek moči.

Doporučení:
Aby nedošlo k zfalšování vzorku, je vhodné být přímo u odběru.

Výsledky:
K dispozici další pracovní den po odběru.

Poznámka:
Pro otestování více typů drog je třeba zakoupit adekvátní množství balíčků.

Členění:
Okruh 6

Vlastní laboratorní vyšetření je prováděno společností EUC Laboratoře s.r.o. Provozovatel www.euclekarna.cz EUC Klinika Praha a.s. neposkytuje uvedené zdravotní služby, pouze zprostředkovává prodej poukazu na vyšetření. Všechny výše uvedené společnosti spadají do holdingu EUC a.s.