• TIP: Využijte do 31. 1. 2023 dopravu do PPL Parcelboxů a Parcelshopů za 1 Kč!

Terezia FreeAngin spray na bolest v krku 25ml

Zdravotnický prostředek

FreeAngin sprej se používá ke zmírnění podrážděné sliznice ústní dutiny a hltanu. Napomáhá k udržení vlhkosti a elastičnosti sliznice a zmírňuje nepříjemný pocit bolesti v krku. více

Dočasně nedostupné

147 Kč

FreeAngin sprej se používá ke zmírnění podrážděné sliznice ústní dutiny a hltanu. Napomáhá k udržení vlhkosti a elastičnosti sliznice a zmírňuje nepříjemný pocit bolesti v krku. více

Prosím informujte mne, jakmile produkt bude opět k dispozici.

Vyplněním svých údajů do formuláře a kliknutím na tlačítko "Pokračovat" berete na vědomí podmínky ochrany osobních údajů.

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Terezia FreeAngin spray na bolest v krku 25ml"

FreeANGIN sprej byl vyvinut pro rychlou úlevu při bolestech a škrábání v krku. Tvoří jej silná kombinace rakytníkového oleje, extraktů ze šalvěje, měsíčku, heřmánku a máty peprné a lze ho využít pro zmírnění podráždění sliznice ústní dutiny a hltanu po chirurgických zákrocích, nebo jako konejšivou spršku na podrážděné hlasivky. Emulze vytváří na postiženém místě ochranný film, který zabraňuje vysušování sliznice, a současně zamezuje škodlivým mikroorganizmům proniknout do těla. Sprej FreeANGIN tak dokazuje velikou pravdu, že síla léčivých bylinek se vždy pojí s láskyplnou ochranou, která je pro bylinky tak příznačná.

- ke zmírnění podrážděné sliznice ústní dutiny a hltanu po chirurgických zákrocích a po zánětech spojených s nachlazením nebo bolestí v krku
- napomáhá k udržení vlhkosti a elastičnosti sliznice
- zmírňuje nepříjemný pocit bolesti v krku

Použití:
FREEANGIN sprej je určený pro děti od 2 let. Děti do 6 let musí užívat přípravek pod dohledem dospělých.

Užívejte 3x denně 2-3 vstřiky do krku až do odeznění onemocnění.
Před použitím protřepejte lahvičku s otočným aplikátorem. Otočte aplikátor o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček. Vystříkejte ústní dutinu a hrdlo stlačením otočného aplikátoru dvakrát až třikrát. Po aplikaci se doporučuje nejíst a nepít minimálně 30 minut.

Složení:
rostlinný olej, rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil), extrakt z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis), extrakt z květů měsíčku lékařského (Calendula officinalis), extrakt z heřmánku pravého (Chamomilla recutita), extrakt z listů máty peprné (Mentha piperita)

Velikost balení:
25ml

Upozornění:
Není vhodné pro děti do 2 let. Pozorně si přečtěte návod na použití. Nejsou k dispozici žádné poznatky, které by bránily užívání přípravku během těhotenství a kojení. Po otevření balení je doba použitelnosti 3 měsíce.

Skladování:
Na suchých místech, která jsou chráněna před přímým působením slunečních paprsků, při teplotě od 15°C do 25°C.

Značka Terezia
Výrobce TEREZIA
Kód produktu: MD352803
Druh zboží: Zdravotnický prostředek
Kód PDK 3715662
Zdravotnický prostředek používejte v souladu s návodem k použití. Čtěte pečlivě informace o bezpečném používání prostředku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.