ActiMaris Sensitiv roztok na rány 300 ml

Zdravotnický prostředek

ActiMaris výrazně urychluje hojení širokého spektra ran a zánětů kůže a sliznic. Podporuje tvorbu nové tkáně, má výrazný čistící efekt, účinně eliminuje patogeny vč. MRSA, rychle redukuje zánět, otok, zápach. 100% přírodní. I na citlivou kůži a sliznici. více

Produkt není dostupný

ActiMaris výrazně urychluje hojení širokého spektra ran a zánětů kůže a sliznic. Podporuje tvorbu nové tkáně, má výrazný čistící efekt, účinně eliminuje patogeny vč. MRSA, rychle redukuje zánět, otok, zápach. 100% přírodní. I na citlivou kůži a sliznici. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"ActiMaris Sensitiv roztok na rány 300 ml"

Podpora hojení širokého spektra akutních i chronických ran a zánětů. 100% přírodní.

Použití:

Přípravek pomáhá snižovat zánět a otok, snižuje případný zápach a napomáhá redukci širokého spektra mikrobů. Čistí rány od hnisu a povlaku a podporuje hojení.

K použití na kůži i sliznice dutiny ústní, nosní i genitálií. Používá se k výplachům, obkladům nebo oplachům ran a zánětů.

Používá se:

  • k obkladu či oplachu rány
  • mechanickému čištění - např. navlhčeným vatovým tampónem
  • k výplachům a ošetření dutiny ústní při výskytu např. aft, kandidózy, zánětů dásní či jazyka
  • při zánětech hltanu a krčních mandlí vhodné použít ke kloktání
  • vhodný k výplachům dutiny nosní při akutních či chronických zánětech nosu a vedlejších nosních dutin

Dávkování:

  • akutní rány - Z rány odstraníme hrubé nečistoty a zbytky oděvů, ránu vyčistíme roztokem Actimaris Sensitiv a necháme 15 - 20 minut působit. Roztok můžeme nalít přímo na ránu nebo roztokem důkladně navlhčíme gázu a přiložíme na ránu. Pro urychlení hojení naneste přímo na ránu Actimaris gel na hojení (vrstvu 1 – 2 mm) a případně překryjte sterilním krytím nebo náplastí. Výměnu krytí a obvazů s následnou opakovanou aplikací ActiMaris roztoku a gelu provádějte dle potřeby a stavu rány, ideálně 1– 2x denně.
  • chronické rány - Roztokem navlhčete sterilní krytí, přiložte na ránu a nechte 15 minut působit. Podle potřeby lehce překryjte obinadlem. V případě závažné, hnisající, nebo zapáchající rány nechte působit minimálně 20 minut. Pro urychlení hojení naneste přímo na ránu Actimaris gel na hojení (vrstvu 1 – 2 mm) a případně překryjte sterilním krytím nebo náplastí. Výměnu krytí a obvazů s následnou opakovanou aplikací ActiMaris roztoku a gelu provádějte dle potřeby a stavu rány, ideálně 1– 2x denně.
  • výplach a ošetření ústní dutiny - Aplikujte zhruba 1 – 2 polévkové lžíce roztoku a nechte v ústech 30 sekund až 1 minutu působit. Výplachy opakujeme alespoň 3x denně, nejlépe po jídle. Pro silnější účinek kyslíku a mořské soli po aplikaci ještě alespoň 15 – 20 minut nejezte a nepijte.
  • výplach a ošetření nosní dutiny - K výplachu je vhodné použít konvičku určenou k výplachům nosu, která jedostupná v lékárnách. Při silném zahlenění proveďte nejprve výplach nosu vlažným solným roztokem (konvička vlažné vody z vodovodu + přiložená odměrka mořské soli). Poté nalijte do konvičky 1 – 2 lžíce ActiMaris Sensitiv roztoku a roztok neřeďte. Aplikujte pomocí konvičky do nosu. Napolohujte hlavu tak, aby roztok hned nevytekl a nechte alespoň 2 – 3 minuty působit. Potom se můžete vysmrkat. Postup opakujte i skrze druhou nosní dírku.

Složení:

vysoce energetický aktivní kyslík, mořská sůl s minerálními látkami, ionizovaná zásaditá voda

Velikost balení:

300 ml

Upozornění:

Vhodný i pro citlivou kůži, děti, kojence, těhotné a kojící matky. ActiMaris Sensitiv neštípe ani nepálí.

Netto: 360 g

Značka ActiMaris
Výrobce ACTIMARIS
Kód produktu: MD335795
Druh zboží: Zdravotnický prostředek
Kód PDK 3930139
Zdravotnický prostředek používejte v souladu s návodem k použití. Čtěte pečlivě informace o bezpečném používání prostředku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.