GS Betakaroten s měsíčkem 90+45cps

Doplněk stravy

Silná dávka beta-karotenu pro krásné opálení. Jedinečná kombinace beta-karotenu, měsíčku lékařského, biotinu a zinku. více

Produkt není dostupný

Silná dávka beta-karotenu pro krásné opálení. Jedinečná kombinace beta-karotenu, měsíčku lékařského, biotinu a zinku. více

K nákupu doplňků stravy GS Betakaroten a GS Intensan dostanete navíc dárek dávkovač tablet. K objednávce je možné získat maximálně 5 ks dárku. Platí vydání zásob dárků.

Dárek GS dávkovač (1)

K nákupu stravy GS Betakaroten a GS Intensan dostanete navíc dárek dávkovač tablet. K objednávce je možné získat maximálně 5 ks dárku. Platí do vydání zásob dárků.

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Doprava zdarma!

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"GS Betakaroten s měsíčkem 90+45cps"

GS Betakaroten s měsíčkem je přípravek s obsahem beta-karotenu, nově obohacený o měsíček lékařský, biotin a zinek. Pomáhá ke krásnému opálení, zdravé pokožce, nehtům a vlasům, podporuje imunitu a zdravý zrak.

Beta-karoten
- je přirozeným zdrojem vitaminu A, který udržuje normální stav pokožky a pečuje o ni, pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky po pobytu na slunci. Navíc příznivě působí na udržení zdravého zraku a podporuje imunitní systém.

Měsíček lékařský
- díky svým příznivým účinkům na pleť pomáhá zklidnit pokožku po opalování

Biotin
- patří mezi vitaminy skupiny B. Napomáhá k regeneraci pokožky a vlasů nejen po opalování a přispívá k pevným nehtům.

Zinek
- jako silný antioxidant působí proti volným radikálům, které vznikají při UV záření. Je důležitý k metabolismu vitaminu A v těle, pro správné fungování imunitního systému, pro dobrý stav pokožky, vlasů a nehtů a pro podporu dobrého zraku.

Použití:
1 kapsle obden. Při intenzivním opalování 1 kapsle denně.

Složení:
nosič (sójový olej), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), beta-karoten, oxid zinečnatý, měsíček lékařský - extrakt, protispékavá látka (oxid křemičitý), biotin, barviva (oxid železitý)

Jedna kapsle obsahuje Beta-karoten 6 mg (odpovídá 500 mcg vitamínu A, 62,5%*), biotin 50 mcg (100%*), zinek 5 mg (50%*) a 5 mg extraktu z nati měsíčku lékařského

* RHP = referenční hodnota denního příjmu u dospělých

Velikost balení:
135 tablet

Upozornění:
Není určeno dětem do 3 let a těhotné ženy. Při pobytu na slunci vždy používejte krémy s ochranným faktorem. Přípravek nenahrazuje zevní ochranu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Skladování:
V suchu při teplotě 10–25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte mimo dosah dětí.

Značka GS
Výrobce GREEN SWAN
Kód produktu: MD330059
Druh zboží: Doplněk stravy
Netto (hmotnost/objem): 80 g
Kód PDK 3290757
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.