NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps.33

Doplněk stravy

Značka: NatureVia

Unikátní komplex 5-ti vybraných kmenů probiotik. Ochranná Bio-support technologie zajistí průchod živých bakterií až do střev. Obsahuje minimálně 15 miliard životaschopných organismů* v 1 kapsli. S vit.C pro podporu imunity. více

Produkt není dostupný

Unikátní komplex 5-ti vybraných kmenů probiotik. Ochranná Bio-support technologie zajistí průchod živých bakterií až do střev. Obsahuje minimálně 15 miliard životaschopných organismů* v 1 kapsli. S vit.C pro podporu imunity. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps.33"

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí.

Doplněk stravy NatureVia Laktobacily 5 Imunita obsahuje komplex 5 bakteriálních kmenů lidského původu ve vysoké dávce 15 miliard životaschopných organismů v 1 kapsli a vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Kapsle jsou vyrobeny patentovanou BIO-SUPPORT™ technologií, která zajišťuje vysokou stabilitu přípravku po celou dobu skladování a vysokou životaschopnost bakterií při průchodu žaludečním traktem až do střeva, kde působí. Přípravek Laktobacily 5 Imunita doporučujeme pro péči o správně vyváženou střevní mikroflóru, při a po užívání antibiotik a při cestování nebo nesprávné stravě.

Dávkovaní a použití

vhodné pro těhotné a kojící ženy

s unikátní ochrannou technologií

rostlinná kapsle bez hovězí želatiny, vhodné i pro vegetariány

100% lidský původ kmenů

Užívejte 1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Při užívání s antibiotiky je vhodné dodržet alespoň 2-3 hodinový odstup od podání antibiotik.

Složení

Probiotické bakterie Lactobacillus rhamnosus 55 %, Bifidobacterium breve 20 %, Lactobacillus casei 15 %, Lactobacillus acidophilus 5 %, Bifidobacterium longum 5 % 15 miliard CFU*, vitamin C 12 mg v jedné kapsli.

* CFU – počet živých mikroorganismů (colony-forming units) v okamžiku výroby. Při správném skladování je očekávané množství CFU na konci doby trvanlivosti minimálně 6 miliard CFU/cps.

Maltodextrin, bakteriální kultury (obsahuje mléčné a sojové složky), rostlinná kapsle (hypromeloza), kyselina askorbová, protispékavá látka (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).

Neobsahuje lepek a barviva

Obsahuje 33 kapslí

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Tablety jsou termostabilní, nemusí se uchovávat v chladu.

Výrobce BIOVIT
Kód produktu: MD366154
Druh zboží: Doplněk stravy
Značka: NatureVia
Kód PDK 3875250
Netto 44 g
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.