RA-VIT sirup 250ml

Doplněk stravy

Sirup s rakytníkovým extraktem, kyselinou listovou a vitamíny B2, B6 a B12. Vitamíny B2, B6, B12 a kyselina listová se podílí na snižování míry únavy a vyčerpání organizmu. více

Produkt není dostupný

Sirup s rakytníkovým extraktem, kyselinou listovou a vitamíny B2, B6 a B12. Vitamíny B2, B6, B12 a kyselina listová se podílí na snižování míry únavy a vyčerpání organizmu. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Doporučujeme

Informace o produktu:
"RA-VIT sirup 250ml"

Kombinovaný vitaminový a enzymový přípravek na přeměnu homocysteinu (HCY) v neškodné látky.  Poruchou v nitrobuněčné metabolizaci vzniká v krvi zvýšená hladina homocysteinu (HCY), který je toxický a má přímý vliv na poškození enzymů, poruchy biochemických procesů, vznik volných radikálů, neurotoxicitu, poruchy imunity, genové mutace a další.

Použití

Vhodný při zvýšené hladině cholesterolu, hypertenzi, infarktu, mozkové příhodě, srdečně-cévních onemocněních.  Při nádorových onemocněních.  Při cukrovce.  Při Alzheimerově chorobě, parkinsonizmu, roztroušené skleróze, depresích, migrénách, stavech vyčerpanosti, syndromu chronické únavy, poruchách spánku, stresu, vleklých poruchách zažívání - včetně Crohnovy choroby.  Při alergiích, ekzémech, astmatu, kožních problémech, vráskách.  Při poruchách fertility, předčasných porodech a potratech.  U vrozených vývojových vad, vrozených poruch metabolizmu, vrozených poruch imunity.  U poškození pohybového aparátu, vaziva a funkcí orgánů.  Při osteoporóze, parodontóze.  Přípravek svým složením snižuje riziko vzniku civilizačních chorob.

Není určen pro děti do 3 let.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let 1-2krát za den 10 ml, děti od 3 do 12 let 1krát za den 10 ml, doporučené ředění vodou nebo jiným nápojem 1:15.

Složení

Čištěná voda 10,2 g, invertovaný sirob, kyselina listová 1,504 mg, lékořice - extrakt 450 mg, pomerančová silice 70 mg, rakytník - extrakt 4,6 g, vitamin B12 (kyanokobalamin) 188 mikrogramů, vitamin B2 (riboflavin) 7,518 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 7,518 mg ve 100 g.

Velikost balení

250 ml.

Značka Biomedica
Výrobce BIOMEDICA
Kód produktu: MD248893
Druh zboží: Doplněk stravy
Kód PDK 8594002390051
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.