Dr.Popov Psyllicol s příchutí pomeranče 100g

Doplněk stravy

Psyllicol, Psyllium Dr. Popova s příchutí pomeranče se sladidlem ze stévie, rozpustná vláknina. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti. více

Produkt není dostupný

Psyllicol, Psyllium Dr. Popova s příchutí pomeranče se sladidlem ze stévie, rozpustná vláknina. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti. více

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"Dr.Popov Psyllicol s příchutí pomeranče 100g"

Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává z vyčištěných obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata). Ten roste v Iráku, Pákistánu, Austrálii a hlavně v Indii, kde je tato surovina nejkvalitnější. Právě odsud ji pro vás dovážíme.
Psyllium Dr. Popova zvětšuje svůj objem v trávicím traktu až 40krát. Gel, který takto vzniká, pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním (mechanickou silou jako píst) odsouvá z traktu škodlivé zplodiny. Základem čistého organizmu a nedílným kritériem pevného zdraví je totiž každodenní zdravá stolice.

 

Psyllium Dr. Popova změkčuje stolici a zároveň zvětšuje její objem. Tím napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování, což je důležité při tuhé a nepravidelé stolici, diskomfortu v oblasti konečníku, v těhotenství, apod. Zvyšuje denní spotřebu vlákniny. Pokud užíváte vlákninu psyllium nalačno, snadněji dochází k pocitu zasycení, aniž byste zvýšili svůj kalorický příjem. Tohoto efektu se využívá při redukčních dietách. Podporuje normální funkci trávicího systému. Podporuje správný metabolismus tuků a udržuje zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Psyllicol je doplněn o osvěžující pomerančovou příchuť, slazen sladidlem ze stévie a je tak vhodný i pro diabetiky.

 

Použití:
1–2 čajové lžičky (2,5–5g) vlákniny rozmícháme ve sklenici vody (30ml na každý 1g psyllia) a důkladně zapijeme dalším šálkem tekutiny (min. 250ml) – vodou, bylinným čajem, ovocnou šťávou apod.

 

Maximální denní dávky Psyllia Dr. Popova (1 čajová lžička = cca. 2,5g):
– dospělý člověk – 5 čajových lžiček
– těhotné ženy – 1 čajová lžička
– kojící matky – 1,5 čajové lžičky
– malé děti od 6 let – 1 čajová lžička, dbát na dostatečné zapíjení

Maximální denní dávka je 5 čajových lžiček. Množství lze rozdělit do několika denních dávek, které je třeba důkladně zapíjet.
Podle nejnovějších studií je možné užívat denně 12–25g vlákniny psyllium. Vzhledem k tomu, že se jedná o vlákninu, která může nadýmat, doporučujeme nižší dávkování.

Nelze užívat při náhlých (akutních) břišních příhodách – střevní neprůchodnosti, zánětu slepého střeva, zánětu pobřišnice, uskřinutí kýly, zánětu slinivky břišní.

Psyllium Dr. Popova je nutné užívat s odstupem minimálně 1 hodiny od ostatních léků a doplňků stravy.

Psyllium Dr. Popova není návykové. Je bez barviv a konzervantů. Neobsahuje lepek.

 

Složení:
Psyllium Plantago ovata (vyčištěné obaly semen jitrocele indického, nejvyšší možná kvalita), pomerančové aroma, kyselina citronová, kyselina askorbová, inulin, sladidlo ze stévie

 

Velikost balení:
100g

 

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 6 let. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte ho mimo dosah dětí.

 

Skladování:
V suchu při teplotě 5-25 °C.

Výrobce DR POPOV
Kód produktu: MD259495
Druh zboží: Doplněk stravy
Značka: Dr.Popov
Kód PDK 8595058902489
Netto 100 g
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.