Walmark Proenzi Intensive tbl.120+60

Walmark Proenzi Intensive tbl.120+60 Promo 2021

Doplněk stravy

Proenzi Intensive přináší to nejlepší pro Váš pohyb. Jeho nekompromisní složení bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu. více

Produkt není dostupný
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Zákazníci zakoupili také

Informace o produktu "Walmark Proenzi Intensive tbl.120+60 Promo 2021"

Trojkombinace účinných látek s klinicky ověřeným účinkem - glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kolagen typu II. Komponenty přípravku se účinně podílejí na regeneraci kloubní chrupavky, přinášejí úlevu od bolesti kloubů a zlepšují pohyblivost.  Díky stabilizaci je zajištěna dlouhodobá účinnost a ochrana kloubní chrupavky.  Efekt přetrvává i po dokončení užívání, a to 2-6 měsíců. Tyto látky se po vstřebání přímo vestavují do poškozené kloubní chrupavky.  Nahrazují úbytek glykosaminoglykanů (GAG), ke kterému dochází např. vlivem přirozeného stárnutí chrupavky nebo následkem úrazu či sportovního zranění.  Přinášejí úlevu od bolesti a zlepšují pohyblivost kloubů.  Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.  Mangan napomáhá normální tvorbě pojivových tkání.

Použití

Zpomalení postupu degenerativních změn postihujících chrupavku.  Zmírnění až odstranění bolesti kloubů.  Zlepšení pohyblivosti.  Zmírnění průběhu zánětu v kloubu.

Složení

Kolagen typu II., glukosamin sulfát, chondroitin sulfát.

Velikost balení

120+60 tablet.

Značka Walmark
Výrobce WALMARK
Kód produktu: MD372789
Druh zboží: Doplněk stravy
Kód PDK 3967628