Urosept sirup 320g Dr.Müller

Urosept sirup 320g Dr.Müller

Doplněk stravy

Urosept sirup obsahuje koncentrovanou šťávu z kanadských brusinek a vitamin C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. více

Produkt není dostupný
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doporučujeme

Informace o produktu "Urosept sirup 320g Dr.Müller"

Doplněk stravy s kanadskými brusinkami. Urosept sirup obsahuje koncentrovanou šťávu z kanadských brusinek neboli klikvy velkoplodé. Obsahové látky brusinek působí proti uchycení bakterií na stěnách močového měchýře a v močových cestách. Brusinky obsahují vitaminy, minerály a flavonoidy. Sirup je pro své výborné chuťové vlastnosti vhodný pro děti od 3 let.

Použití

Obsahuje koncentrovanou šťávu z kanadských brusinek, obsahové látky brusinek působí proti uchycení bakterií v močových cestách a brusinky obsahují vitaminy, minerály a flavonoidy

Doporučuje se užívat 1-3 kávové lžičky (5-15 ml) denně. Může se přidat do čaje či jiného teplého nebo studeného nápoje. Lze používat i jako sirup do vody. Maximální doporučená denní dávka (15 ml) odpovídá 38 300 mg čerstvých plodů brusinek.

Složení

Invertní cukr, čištěná voda, suchý koncentrát šťávy klikvy velkoplodé (Vaccinium macrocarpon), vitamín C (L-askorbová kyselina, L-askorbát sodný), konzervant (sorban draselný).

Obsah balení je 320g.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Značka Dr. Müller
Výrobce DR MULLER
Kód produktu: MD285962
Druh zboží: Doplněk stravy
Kód PDK 2755057