Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10
Léčivý přípravek
Značka: Aspirin
Skladem na e-shopu > 10 ks
nebo k rezervaci na lékárně.
Zákazníci také zakoupili
Informace o produktu:
"Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10"
Použití:
Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 šumivou tabletu dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin. Maximální denní dávka je 3 šumivé tablety.
Šumivou tabletu je před užitím nutné rozpustit ve sklenici vody. Šumivá tableta se nemá užívat na lačný žaludek, aby se omezilo podráždění žaludku.
Složení:
Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 800 mg a acidum ascorbicum 480 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou modifikovaný hydrogenuhličitan sodný, bezvodá kyselina citronová, povidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý.
Balení obsahuje:
10 šumivých tablet
Upozornění:
Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Přípravek není určen pro děti do 12 let.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.
Neužívejte tento přípravek po dobu delší než 3 dny u horečky, 3 až 4 dny při bolesti, pokud to není doporučeno lékařem.
Přípravek ASPIRIN C FORTE obsahuje sodík. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku.
Skladování:
Skladovat v uzavřeném obalu, při teplotě 15-25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Kód produktu: | MD332267 |
Druh zboží: | Léčivý přípravek |
Značka: | Aspirin |
Léková forma: | Šumivá tableta |
Indikační skupina: | Analgetica, antipyretica |
Kód PDK | 3125664 |
Kód SUKL | 205473 |
ATC skupina | N02BA51 |
Farmakoterapeutická skupina | KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ A DERIVÁTY - KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK |
Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.
Kategorie
- Volně prodejné léky > Léky na chřipku a nachlazení
- Volně prodejné léky > Léky na bolest > Léky na bolesti v krku
- Volně prodejné léky > Léky na chřipku a nachlazení > Léky na chřipku a nachlazení dospělí
- Volně prodejné léky > Dle účinné látky > Kyselina acetylsalicylová
- Volně prodejné léky > Léky na chřipku a nachlazení > Léky na zvýšenou teplotu dospělí