Aspirin

Nejprodávanější v kategorii

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg
Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenci u nemocných s manifestním (bez manifestního) atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště, po cévních...

Léčivý přípravek

95 Kč
Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Léčivý přípravek

117 Kč
Zavřít filtry
  •  
    •  
      •  
      •  
    •  
      •  
      •  
    •  
    •  
      •  
  •  
    •  
      •  
        •  
  •  
    •  
      •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Zavřít filtry
Pro daný filtr není k dispozici žádné zboží.
Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg
Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenci u nemocných s manifestním (bez manifestního) atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště, po cévních operacích. Čtěte pozorně příbalový leták.
95 Kč

Skladem > 10 ks

Léčivý přípravek

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
117 Kč

Skladem > 10 ks

Léčivý přípravek

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg Aspirin 500mg tbl.obd.80x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
326 Kč

Skladem > 10 ks

Léčivý přípravek

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
66 Kč

Skladem 1 ks

Léčivý přípravek

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.10 Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.10
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.
152 Kč

Skladem > 10 ks

Léčivý přípravek

Aspirin

Přípravky značky Aspirin® jsou časem prověřené a doporučované v případě bolesti, při zánětech nebo horečce. V případě bolesti se může jednat o bolest různého původu. Doporučené použití je na mírné až středně bolesti. Pod značkou Aspirin® naleznete rovněž produkty, chránící  před ucpáním tepen a snižující nebezpečí vzniku cévních onemocnění. Účinnou látkou přípravků řady značky Aspirin® je kyselina acetylsalicylová. Pod značkou Aspirin® se vyrábějí léky ve formě tablet a šumivých tablet obohacených vitamínem C.

Druhy aspirinu a využití

Při horečkách, nachlazení i bolestech doporučujeme Aspirin® v tabletách.  Pro potlačení příznaků chřipky a horečky je určen Aspirin® s vitamínem C, šumivé tablety. Další zástupce z řady produktů Aspirin® brání tvorbě krevních sraženin, chrání před ucpáním tepen, které mohou být příčinou mnoha závažných onemocnění. 

Nabídka naší lékárny

Euclekarna.cz má v nabídce níže uvedené produkty značky Aspirin®.

 

Užívejte léky řady Aspirin® dle příbalového letáku. V případě nežádoucích účinků se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.