OCUflash oph. gtt. sol. 1x10ml

Zdravotnický prostředek

OCUflash je speciální oční (isotonický, pufrovaný) roztok s přídavkem výtažku ze Světlíku lékařského. Je určen ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. Výtažek ze světlíku lékařského působí v oku protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě). více

Dočasně nedostupné

101 Kč

OCUflash je speciální oční (isotonický, pufrovaný) roztok s přídavkem výtažku ze Světlíku lékařského. Je určen ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. Výtažek ze světlíku lékařského působí v oku protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě). více

Prosím informujte mne, jakmile produkt bude opět k dispozici.

Vyplněním svých údajů do formuláře a kliknutím na tlačítko "Pokračovat" berete na vědomí podmínky ochrany osobních údajů.

mojeEUC
Stahujte aplikaci mojeEUC

Zákazníci také zakoupili

Informace o produktu:
"OCUflash oph. gtt. sol. 1x10ml"

Ocuflash kapky je zdravotnický prostředek. Speciální oční roztok OCUflash působí díky obsaženému výtažku ze světlíku lékařského protizánětlivě, dezinfekčně a svíravě. Používá se ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. Doporučuje se jako první pomoc při podráždění očí. OCUflash je vhodný pro dlouhodobé používání a každodenní péči o Váš zrak. Mohou ho používat dospělí, děti, mladiství i těhotné a kojící ženy.  

Použití

pomáhá při léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček, zklidňuje oči, první pomoc po poleptání očí kyselinou nebo zásadou, ideální k výplachu očí k odstranění cizích tělísek z oka, k vymývání hlenových a hnisavých sekretů z očí, k výplachům oka po nošení tvrdých kontaktních čoček

Dávkování

Ke zklidnění očí a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček nakapejte do dolního spojivkového vaku 1-2 kapky 1-4x denně.

Při výplachu cizího tělíska z oka aplikujte roztok až do doby odstranění, popřípadě do zmírnění obtíží.

Složení

Natrii chloridum (chlorid sodný) 7 mg v 1 ml. Pomocné látky: benzalkonii chloridum (benzalkóniumchlorid) 0,04 mg v 1 ml (0,004%), dinatrii edetas dihydricus (dihydrát edetanu disodného), kalii chloridum (chlorid draselný), magnesii chloridum  (chlorid horečnatý), polysorbatum 80 (polysorbát 80), tinctura euphrasiae (tinktura světlíku lékařského), natrii tetraboras (tetraboritan sodný), natrii hydroxidum (hydroxid sodný), aqua ad injectabilia (voda na injekce).

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. U citlivých jedinců se bezprostředně po aplikaci může vyskytnout přechodné mírné pálení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Čtěte pečlive návod na použití a dodržujte doporučené dávkování. 

Značka OCUflash
Výrobce UNIMED PHARMA
Kód produktu: MD367314
Druh zboží: Zdravotnický prostředek
Kód PDK 3912475
Zdravotnický prostředek používejte v souladu s návodem k použití. Čtěte pečlivě informace o bezpečném používání prostředku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena a údaje o skladových zásobách se vztahují pouze na e-shop. Obrázek produktu má pouze informativní charakter.